Zagrajmy w...
Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? (/showthread.php?tid=549)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - XVoIR - 23-09-2011 18:39

Moi rodzice też o tym nie wiedzą, nagrywam jak jestem 30-40 minut sam w domu po szkole. Znajomi - NIE


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - sony - 27-09-2011 20:32

U mnie nikt nic nie ogląda :d nawet nikt nie wie że nagrywam. Są przyzwyczajeni że od paru lat gadam do "komputera" jak to mówią a czy gadam o grze, czy nagrywam minecraft story i odgrywam swoja role to dla nich jedno i to samo ;p


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Regolasek - 01-10-2011 12:31

Moi tak samo nic nie wiedzą, nagrywam jak w domu nikogo nie ma albo jak oglądają jakieś seriale/filmy itp. :P
Gdyby widzieli to by pomyśleli że do reszty mi odbiło i pewnie biały kaftan i sruuu... :D
Nie żartuje nikt nie wiem, ni rodzice ni znajomi :P
Nagrywanie Zagrajmy to taka jakby adrenalina, czy ktoś wejdzie do pokoju jak nagrywam czy nie :P


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - procjon - 06-10-2011 20:07

Moi rodzice na pewno nie oglądają, ale w każdej chwili mogę sam zostać rodzicem i na pewno chciałbym w przyszłości oglądać filmy mojego dzieciaka ^^

Poza tym, pewnie większość rodziców chętnie by obejrzała co żeście tam stworzyli, tylko zazwyczaj nie mają pojęcia, że coś nakręciliście.


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - HoFiK - 11-10-2011 16:21

Moi rodzice wiedzą ze nagrywam i publikuje jakieś filmy w sieci jednak nie przejmują się tym specjalnie a o oglądaniu nie wspomnę, nagrywam tylko jeśli chata wolna. ;D Moi znajomi za to w sporej części wiedzą co nagrywam, a niektórzy (Ci wytrwali, nie zmęczeni moja osoba :P) nawet są moimi widzami. :]


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - kacpersz1 - 14-10-2011 17:09

moja mama nawet nie wie ze robie zagrajmy trohe sie boje powiedziec jej ale jak zdobede partnera to chyba bende musial ;/


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - punio7 - 14-10-2011 17:27

Będziesz musiał to zmienić przeglądarkę internetową z IE, na cokolwiek innego.


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - XVoIR - 14-10-2011 17:42

Eee... a co ma partner do tego, że ktoś wie czy nagrywasz? Chyba że chcesz go by zarabiać na nim marne eurocenty co miesiąc.


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - kacpersz1 - 14-10-2011 17:48

(14-10-2011 17:42 )XVoIR Wrote:  Eee... a co ma partner do tego, że ktoś wie czy nagrywasz? Chyba że chcesz go by zarabiać na nim marne eurocenty co miesiąc.

no bo dzieciaczku trzeba chyba podac numer peypel czy cos takiego a jak ty niie znasz sie na partneru to sie nie wypowiadaj amatorze


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - vlodek2532 - 14-10-2011 18:11

(14-10-2011 17:42 )XVoIR Wrote:  Eee... a co ma partner do tego, że ktoś wie czy nagrywasz? Chyba że chcesz go by zarabiać na nim marne eurocenty co miesiąc.

Ja nie mam partnera a zarobiłem już 17 euro w dwa tygodnie - na gry na steamie chociaż trochę jest