Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - ZubenPL - 13-07-2012 13:43

(13-07-2012 13:41 )Infelicity Wrote:  Domysły, domysły i jeszcze raz domysły, puste słowa rzucane na wiatr, bez jakiejkolwiek argumentacji. Tak można podsumować Wasze posty.

Twoje zachowanie można podsumować tylko jednym słowem a mianowicie "Obsesja" .


RE: Koniec RockAlone2k? - Gliniaczek - 13-07-2012 13:45

Zuben, tornado - Mogę stwierdzić otwarcie, że jesteście przychlastami - kiedy reszta się produkuje, podając dobre dowody na to, w jakim łajnie babra się 150 tysięcy osób, wy potraficie rzucać nędznymi ochłapami, które tylko utożsamiają was z bezmyślną masą broniącą człowieka, który powinien być im obojętny. Jak, do cholery jasnej możecie zarzucać komukolwiek stratę czasu, skoro powtarzacie debilizmy, nawet nie starając się zmienić ich treści?

Quote:Twoje zachowanie można podsumować tylko jednym słowem a mianowicie "Obsesja" .

Lepiej mieć hopla niż obumarłe szare komórki. Tak, to była aluzja.


RE: Koniec RockAlone2k? - Infelicity - 13-07-2012 13:46

Obsesja na punkcie czego? Może jakieś argumenty, jeśli potrafisz je sklecić?


RE: Koniec RockAlone2k? - Sou - 13-07-2012 13:48

"Dobre dowody" ;d


RE: Koniec RockAlone2k? - tornado - 13-07-2012 13:49

"Detektywi" XD


RE: Koniec RockAlone2k? - luffacet - 13-07-2012 13:52

Szczerze mówiąc to już sam nie wiem co o tym myśleć.
Z jednej strony wściekli fanboy'e , a z drugiej mam skrzywdzonych lub nie użytkowników podających dosyć konkretne dowody , tiaaa.
Jeżeli chcemy coś komuś zarzucić powinniśmy mieć twarde dowody i wydaję mi się , że jakieś mamy tylko problem jest w tym , że Pan R. nic sobie z tego nie robi , tylko okazuje akt tchórzostwa stosując metody uciekania się od złych na jego temat opinii.


RE: Koniec RockAlone2k? - Mandero - 13-07-2012 13:57

Rocka na YouTube może zniszczyć parę osób, jedna drama nic nie da - zawsze będzie miał przynajmniej 100 przyrostu, a większość osób jest zbyt leniwa aby cofnąć suby.


RE: Koniec RockAlone2k? - tornado - 13-07-2012 14:00

Gdyby suby cofnęły osoby które w swojej heroicznej postawie próbują bronić biednych widzów od jego kłamstw to by mu ich sporo ubyło. Ale te osoby wolą być z nim na bierząco...


RE: Koniec RockAlone2k? - ZubenPL - 13-07-2012 14:01

(13-07-2012 13:46 )Infelicity Wrote:  Obsesja na punkcie czego? Może jakieś argumenty, jeśli potrafisz je sklecić?

Zakładanie kont na YT i ciągłe wrzucanie filmów, usuwanych przez rocka. Jak to nazwiesz?


RE: Koniec RockAlone2k? - Infelicity - 13-07-2012 14:07

(13-07-2012 14:01 )ZubenPL Wrote:  Zakładanie kont na YT i ciągłe wrzucanie filmów, usuwanych przez rocka. Jak to nazwiesz?

Hehehe. Założyłem do tej pory 2 konta, moje główne i Wujka. Czy to świadczy o obsesji? Ciągłe wrzucanie filmów, które zostały wcześniej usunięte przez Rocka? Jeśli chcesz to uznać za obsesję, to szczerze radzę Ci zapoznać się z ideą mirrora.