Zagrajmy w...
"Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. (/showthread.php?tid=1325)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Rangy - 09-06-2012 10:40

Trolling to działanie zamierzone (aby wywołać negatywną reakcję u człowieka), zaś "hate", czy też "hejt" to jest "opinia" (abyście zaraz nie łapali po słówkach) która zawiera w sobie nutkę zazdrości, czy zawiści, nawet są bluzgi i nie jest obiektywna. Klasyfikacja Patryka Rojewskiego zrobiła mi srakę z mózgu, lecz dotrwałem do końca i nie widziałem sensu w tym nazywaniu na siłę poszczególnych sytuacji. Ponownie tutaj mowa o "hejterzy nie istnieją" - wrzucacie po prostu do jednego worka który nazywa się "trolling/troll" sytuacje, czy też zachowania występujące na YouTube, nawet na forum.

Znaczna część polskich 'letsplejerów' ma to w sobie, że dla nich "hate" to jest minusowanie, niekiedy jakaś mocna i konstruktywna krytyka wysłana w stronę autora. No cóż, to zależy kto i przez jaki pryzmat spogląda. Rozumiem, że Wasza opinia to Wasza opinia, lecz wpychanie w każde zdanie, że "hejterzy nie istnieją", jest dosyć śmieszne i widać przejaw bronienia swojej racji, bo to już nie jest zwykła postawiona opinia w temacie. :)


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Gik - 09-06-2012 10:44

Chłopaki! Dziewczyny! Oh noes! OH NOES! HEJTERZY ISTNIEJĄ!! OTO DOWÓD!!!!!




I ten hejter MegaZajka! Ach, jak on nas hejtuje!
http://i.imgur.com/eYqwu.png


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Rangy - 09-06-2012 10:48

(09-06-2012 10:44 )Gik Wrote:  I ten hejter MegaZajka! Ach, jak on nas hejtuje!
http://i.imgur.com/eYqwu.png

O ironio. Widoczny przejaw trollingu, nie popisałeś się przykładem dla którego można by to uznać za "hejt".


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - bezelo - 09-06-2012 11:06

Widzę że ktoś się ze mną zgadza :)


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Lavos - 09-06-2012 11:09

(09-06-2012 10:40 )Rangy Wrote:  Trolling to działanie zamierzone (aby wywołać negatywną reakcję u człowieka),
Eh. Nie negatywną reakcję. Jakąkolwiek reakcję. Wiesz skąd się wziął termin trollingu? Bynajmniej nie od tych wielkich stworzonek, które miały mieszkać pod mostami.
Trolling to pojęcie znane w wędkarstwie, gdzie zarzuca się przynętę na biedne rybki. Powracając do Internetów, takim haczykiem może być wszystko, a reakcja i jej dalsze rozwinięcie może być i negatywna i pozytywna w swoim wydźwięku.
Proszę, czuj się oświecony.


Quote:Ponownie tutaj mowa o "hejterzy nie istnieją" - wrzucacie po prostu do jednego worka który nazywa się "trolling/troll" sytuacje, czy też zachowania występujące na YouTube, nawet na forum.
Hah. To druga strona robi to z każdym zachowaniem. Hasło o nieistniejących hejterach oznacza po prostu tyle, że ludzie olewają pełne spektrum zachowań i wolą zamknąć wszystko w jednym pojęciu. Chyba nie trzeba mi tłumaczyć jak bardzo głupim jest to działaniem.

Quote:Znaczna część polskich 'letsplejerów' ma to w sobie, że dla nich "hate" to jest minusowanie, niekiedy jakaś mocna i konstruktywna krytyka wysłana w stronę autora. No cóż, to zależy kto i przez jaki pryzmat spogląda. Rozumiem, że Wasza opinia to Wasza opinia, lecz wpychanie w każde zdanie, że "hejterzy nie istnieją", jest dosyć śmieszne i widać przejaw bronienia swojej racji, bo to już nie jest zwykła postawiona opinia w temacie. :)
Bronienie swoich racji? No way, Rangy!
Zresztą, patrz akapit wyżej. To hasło neguje istnienie tej etykiety, która jest zwyczajnym idiotyzmem.


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Rangy - 09-06-2012 11:39

(09-06-2012 11:06 )bezelo Wrote:  Widzę że ktoś się ze mną zgadza :)

A czy ja mówię, że się z Tobą zgadzam? :o Nope!


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Infelicity - 09-06-2012 12:04

Bezelek chyba naprawdę nie potrafi czytać ze zrozumieniem.


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - MrChmielOO - 09-06-2012 12:14

On najpewniej jest fanatykiem Roja albo Rocka, takiemu nie przemówisz do rozsądku.


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Klocuch12 - 09-06-2012 15:29

Hejterzy istnieją, a kiedy nadejdą będzie już za późno na nawrócenie!


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - bezelo - 09-06-2012 15:42

Jak coś to bezelo(jak mam cie brać na poważnie jak nie umiesz uszanować czyjejś ksywki) nie jestem fanatykiem rocka czy roja czy innych ale tez nie zamierzam ich hejtowac czy trolować i nie zamierzam tez tutaj nikomu na siłę wciskać własnych przekonań a jedynie ich bronić po raz kolejny próbujecie tutaj każdemu udowodnić ze hejterzy nie istnieją spoko nie wiem co to komu pomorze?
Fajnie że chcecie pokazywać siebie z mądrej strony i pisać niby inteligentne posty,(kumam wszystkie posty ale nie ze wszystkimi się zgadzam).
Ja się już wypowiedziałem hejterzy są byli i będą i nic ani nikt tego nie zmieni co z tego że 20 osób na forum próbuje innym wbić do głowy ze takiego czegoś niema?a jednocześnie jedzie na innego gościa który próbuje wbić do głowy swoja klasyfikacje(tego też nie skumacie?) to hipokryzja niestety.