Zagrajmy w...
Partnerstwo - FullScreen - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Partnerstwo - FullScreen (/showthread.php?tid=1651)

Pages: 1 2 3 4 5 6


RE: Partnerstwo - FullScreen - MC_SOAD - 02-12-2012 21:34

[spoiler]



ogladajcie i dajcie suba plis....[/spoiler]


RE: Partnerstwo - FullScreen - 05mateo10 - 22-12-2012 22:00

Właśnie podpisałem z nimi umowę. 60/40. Niedługo będą mnie podłączać. Będę informować na bieżąco.


RE: Partnerstwo - FullScreen - Szyderczy - 22-02-2013 02:26

Mnie tylko zastanawia dlaczego powiedzmy Rock, Matura To Bzdura, Lekko Stronniczy czy sporo innych osób mają partnera z Agorą. Jeśli Adsense byłby bardziej skuteczny niż jakieś firmy, to chyba zwłaszcza ci najwięksi zostaliby przy Adsensie, nie sądzicie? Pytam, bo sam mam podpisywać z Agorą umowę. Ktoś z tu obecnych kontrakt z Agorą ma? Albo może proponuje ktoś coś zagranicznego dla vlogowo-rozrywkowego konta 60k wyśw./mies, 3,5k subów, wyłącznie po polsku. Oczywiście z góry zakładam po przeczytaniu forum, że Fullscreen odpada ;p RPM słyszałem też nie jest najlepszy, a gier nie nagrywam, więc Machinima raczej średnio pasuje.

Po nicku niektórzy pewnie wiedzą kim jestem, nie będę się przedstawiał, bo o tej umowie z Agorą podobno nie można publicznie mówić, z pkt o klauzuli poufności.


RE: Partnerstwo - FullScreen - Malix - 22-02-2013 12:25

Być może dlatego, że Adsense nie ma wszystkich funkcji normalnego partnera.


RE: Partnerstwo - FullScreen - Brot - 22-02-2013 13:51

Szyderczy, jednym z powodów (nie wiem czy głównym) jest to, że partner daje pewnego rodzaju ochronę. Ochronę rozumianą jako:

- lepsza ochrona swoich praw autorskich
- będąc tylko w adsense łatwiej załapać bana

Oczywiście napisałem to w wielkim skrócie.


RE: Partnerstwo - FullScreen - Szyderczy - 02-03-2013 04:14

Info ode mnie - Agora dodatkowo udziela do dyspozycji studia i ogólnie pomaga. Jak dotąd polecam. Procentową zmianę zarobków przekażę Wam po pierwszym miesiącu.


RE: Partnerstwo - FullScreen - BrzydkiBurak - 20-03-2013 04:42

Nieco postow temu powolalem sie na wiedze o tym iz niejaki "dupa slonia" planowal zrobic filmik o korpo. Tak sie sklada ze wlasnie popelnil takie dzielo i kto wie... byc moze korporacja "FS" o ktorej wspomina ma nawet jakis zwiazek z ta wymieniona tu w temacie? ;)

http://www.youtube.com/watch?v=DK0_F81eSdE


RE: Partnerstwo - FullScreen - Rexlu - 20-03-2013 21:37

Coraz bardziej zastanawiam się by przejść na sam Adsense, pomijając wszelakie firmy.
Aktualnie TGN - dashboard obiecany x lat temu.

Agora - Pisze się do nich, odpowiedź dostaje się po 6 miesiącach+, burak potwierdzam, kontaktowałem się z nimi, koszmar.

AdSense wydaje mi się coraz bardziej atrakcyjny, aczkolwiek ten podniesiony próg wypłaty, nie jest miły dla mnie.