Zagrajmy w...
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 (/showthread.php?tid=2196)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Kijaszek - 09-12-2012 14:55

Teraz całe forum vs. Gold? Bardzo dobrze panowie, tak trzymajcie.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - gremlin - 09-12-2012 15:18

Nie ma to jak diabolizowanie uczestników. Masz odmienne zdanie i potrafisz je uargumentować czy będziesz się doszukiwał negatywnych cech w społeczności forum?

W końcu to azyl w sieci dla hejterów.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Kijaszek - 09-12-2012 15:46

W gruncie rzeczy zgadzam się z wami że płacz bo ktoś mi dał łapke w dół jest żałosny, szczególnie przy prawie 500 subskrybcjach. Ale sam wiem jakbym się czuł kiedy wszyscy byliby przeciwko mnie, i to nie jest miłe. Poza tym nie prowadzi do niczego.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Elwood - 09-12-2012 17:09

Oh, bo łapka w dół oznacza, że nie cierpię danej osoby i chcę, aby zniknęła z jutuba, byłbym zapomniał.

Biedny musi być taki Uwe Boll. Wszyscy krytycy filmowi przeciwko niemu. Bo to nie tak, że jego filmu im się nie podobały. Oni go nienawidzili. Takie to smutne.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - gremlin - 09-12-2012 19:01

@Kijaszek
Ten wątek nie jest akcją przeciwko Gold. Wypowiadający się tu w (w większości) skrytykowali jej zachowanie. Dowiadywanie się o swoich wadach z reguły nie jest przyjemne i jeśli ktoś nie potrafi podejść do tego chłodno, to powinien się zastanowić czy publikowanie swojej twórczości w Internecie ma sens.

Co do tego, że to do niczego nie prowadzi - to już zależy od otwartości na zdanie innych. Jednak muszę Ci przyznać, że sam bynajmniej nie miałem zamiaru edukować Gold. Po prostu miałem ochotę wyrazić zdanie i zakpić z tej oraz podobnych praktyk.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Sadyslaw16 - 09-12-2012 22:01

Niezła. Co ten youtube potrafi zrobić z ludźmi? Oznaka, że ma więcej łapek w dół a jeżeli w górę, oznacza iż powinna postarać się robić lepsze materiały, a nie użalać się jaka jest beznadziejna. Z jej postawą nigdy się nie wybije.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - BabyBuns - 09-12-2012 23:04

eeh ludzie, dajcie spokój. Przybiło ją to, nagrała film, popłakała się. I z czego robicie halo? Teraz będziecie po niej jechać na forum? Obgadywać ją za plecami? Bez prawa obrony?


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - WinterWolf - 09-12-2012 23:14

Lol? Przecież dziewczę zajrzało tu na forum, widziało ten temat. Nawet się w nim wypowiedziało. Nie przypominam sobie, żeby Gold7 została zbanowana czy coś, więc gdzie tu niby to całe "bez prawa obrony" czy "obgadywanie za plecami"? Wie, że temat tu jest, wypowiadać się w nim może jeśli czuje taką potrzebę.

Dodam, że w temacie skrytykowano jej postępowanie. Tylko tyle i aż tyle (aż tyle, bo niektórzy po prostu nie są w stanie zrozumieć, że nie każde zachowanie spotka się z poklaskiem i aprobatą...).


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - gremlin - 10-12-2012 09:48

@BabyBuns
Naprawdę tak ciężko jest przeczytać wątek przed wypowiedzeniem własnego zdania? Bądź grzecznym chłopcem/dziewczynką i odrób lekcje, a dopiero potem tu wróć.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - JudiMakeFun - 11-12-2012 16:46

Nowy jej film pokazuje, jaki jestem zły i podły :P Jak komuś się będzie chciało, to zobaczcie jaka jest drastyczna zmiana. Dziewczyna liczyła, że się wybije na tym, że będzie mnie obrażać. Widzi, że to nie skutkuje, to tworzy film, w którym mówi, że przeprasza i zwala winę, że tak się zachowują kobiety :)

Wiadomość do wszystkich kobiet - wytłumaczcie jej, że kobieta się tak nie zachowuje, tylko kapryśne dziecko, bo niestety takie dziewczynki utrwalają złe stereotypy o kobietach...