Zagrajmy w...
Nowe tło rockalone2k - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowe tło rockalone2k (/showthread.php?tid=2614)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Nowe tło rockalone2k - Rexlu - 09-01-2013 14:44

Oj dajcie już spokój ;). Myślę, że każdy bardziej rozgarnięty człowiek wie o tym.
Hmm skkf nie przypuszczałem, że aż tyle może być tych "zamówień na reklamę".
Znaczy wiadomo że w jakimś stopniu, ale nie myślałem, że aż tak bardzo "desperacko" każdy producent szuka takiej reklamy.


RE: Nowe tło rockalone2k - Kranczer - 09-01-2013 14:56

Jak dla mnie to jest reklama, nic więcej.. wolałem jego stare tło.


RE: Nowe tło rockalone2k - QueQue - 10-01-2013 00:38

Kolejny temat, którego główna myśl skupią się na tym "Jaki to Rock jest zły i się sprzedał." Prawdziwa sztuka obroni się sama. Jeżeli kanał Rocka jest najczęściej oglądanym kanałem tzn. że ludziom się podoba i tyle. Jeżeli komuś to bardzo przeszkadza tzn. że jest zawistnym polaczkiem, który swój brak sukcesu zwala na kogoś innego....


RE: Nowe tło rockalone2k - Elwood - 10-01-2013 00:59

Och, tak, panie Nietypowy Polaku, już wiem, dlaczego krytycy zjechali Kac Wawę. Zazdroszczą reżyserowi i tyle. To takie proste. To nie kwestia tego, czy komuś się coś podoba czy nie, nie, to wszystko przez polaczkową zawiść :>


RE: Nowe tło rockalone2k - QueQue - 10-01-2013 01:09

Ale film o którym wspomniałeś był kompletną klapą i nikt nie chciał tego oglądać, więc mamy całkowicie inną sytuację niż w przypadku pana Remigiusza.


RE: Nowe tło rockalone2k - Elwood - 10-01-2013 01:12

Jak dla mnie niekoniecznie, jego filmiki też mi się nie podobają. I to moja własna opinia. To jakby na przykład któryś krytyk zmieszał z błotem Hobbita? To inna sytuacja?


RE: Nowe tło rockalone2k - QueQue - 10-01-2013 01:32

Tobie się nie podoba ale 300 tysięcy innych osób ogląda go regularnie i to o czymś świadczy. Tak jak mówiłem "Prawdziwa sztuka obroni się sama".


RE: Nowe tło rockalone2k - Elwood - 10-01-2013 02:10

Prawdziwa sztuka obroni się sama, więc rzucasz kiepskim argumentem, że wielu ludziom filmy te się podobają. To znaczy, że ja nie mogę wyrażać własnego zdania na ten temat, czy jak? Also, określanie widełek o grach komputerowych mianem sztuki nie wydaje Ci się mocno przesadzone?


RE: Nowe tło rockalone2k - QueQue - 10-01-2013 02:16

Oczywiście, że możesz wyrazić opinie :) Jednak istnieje taka zależność iż zwykłym ludziom filmy Rocka się podobają, zaś osobą kręcącym na yt nie za bardzo...


RE: Nowe tło rockalone2k - Lavos - 10-01-2013 02:20

(10-01-2013 00:38 )QueQue Wrote:  Kolejny temat, którego główna myśl skupią się na tym "Jaki to Rock jest zły i się sprzedał."
Raczej ile można zrobić, by się reklamować, jak bardzo można gonić zysk, zanim się w nim zatracisz etc. Ale takie rzeczy trzeba przeczytać między wierszami, nie winię cię za ułomność powierzchownego widzenia.

Quote:Prawdziwa sztuka obroni się sama.
Jasne, jego bełkot o BG czy failowanie w Dishonored to kultura wysoka. To się nijak nie broni, to jest po prostu zamiatane pod dywan masą fanbojskich owieczek.

Quote:Jeżeli kanał Rocka jest najczęściej oglądanym kanałem tzn. że ludziom się podoba i tyle.
I co z tego? Zakładam, że nikt do oglądania ich nie zmusza, zatem? Ad populum nie wyszło?

Quote:Jeżeli komuś to bardzo przeszkadza tzn. że jest zawistnym polaczkiem, który swój brak sukcesu zwala na kogoś innego....
Wycieranie gęby etykietkami jest sztampowe i tylko pokazuje twój niski poziom.