Zagrajmy w...
Definicja hejtera? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Definicja hejtera? (/showthread.php?tid=2801)

Pages: 1 2 3 4 5 6


RE: Definicja hejtera? - Maskikon - 29-01-2013 15:58

psst. wiktoro198, Nie potrzebujesz argumentów by wyrazić swoją opinie.

Poza tym, takie tematy są właśnie po to, żeby ich nie zamykać.


RE: Definicja hejtera? - Elwood - 29-01-2013 16:02

@wiktoro98
,,Oni dalej się nie chcą ze mną zgodzić! Adminie, ratuj!''

Dlaczego niby wątek miałby zostać zamknięty? Podaj argumenty, albo według Twojej logiki uznam Cię za hejtera.


RE: Definicja hejtera? - CTSG - 29-01-2013 17:29

Szukając właściwej definicji "hejtera" próbowałbym iść w troszkę innym kierunku. Nie chodzi tutaj wcale o wulgaryzmy czy brak kultury osobistej. Bardziej o czerpanie satysfakcji z "wbijania szpili" w konkretne osoby, jak i o niezadowolenie wynikające z czyjejś radości/sukcesu. Efektem jest krytyka wygłaszana na siłę, naciągane opinie, brak obiektywności.

Jasne. Zgadzam się, że definicja "hejtera" jest nie tylko niejasna, ale i bardzo często nadużywana. Podobnie jak definicja "fanboya".


RE: Definicja hejtera? - wiktoro198 - 29-01-2013 17:51

Elwood, napisałem wyraźnie, Hejter to osoba która wyrażając swoją opinie jest zwyczajnie nie kulturalna brak argumentów po prostu idzie w parze z hejterstwem.


RE: Definicja hejtera? - Akahan - 29-01-2013 19:01

(29-01-2013 17:51 )wiktoro198 Wrote:  Elwood, napisałem wyraźnie, Hejter to osoba która wyrażając swoją opinie jest zwyczajnie nie kulturalna brak argumentów po prostu idzie w parze z hejterstwem.
Kultura nic nie ma do hejtu, zresztą bardziej poczułbym się urażony z prześmiewczego i ironicznego komentarza niż po przeczytaniu sterty wyzwisk, gdyż to ludzie mają gdzieś.

Co do argumentów, to brak mi słów... Nie wiem, dajmy na to idę do kina i film mi się strasznie nie podoba, więc postanawiam wyjść z seansu i nie muszę się tłumaczyć reszcie dlaczego wyszedłem i dlaczego ten film mi się nie podoba, MI się ten film nie podobał i tyle... No chyba, że weźmiemy definicje hejtera spod filmów panów na R, gdzie zwykłe napisanie: "Moim zdaniem ten filmik jest słaby" i danie łapki w dół skutkuje 429094 odpowiedziami jakimi to jesteśmy hejterami i żebyśmy sami zrobili lepszy(co jest najbardziej bekowym argumentem w internetach imo).


RE: Definicja hejtera? - wiktoro198 - 29-01-2013 19:18

W takim razie hejter to prowokator i osoba która jest autorem wulgarnych i prześmiewczych komentarzy i do tego nie w nich żadnego uzasadniania, przykład z kinem to co innego, hejter, to prowokator internetowy.


RE: Definicja hejtera? - Akahan - 29-01-2013 19:35

Z kinem chciałem tylko pokazać, że nie muszę się tłumaczyć z swojej krytyki, ale wyszło mi to fakt trochę nieudolnie :D Tym niemniej nie uważam, aby komentarz "Ten film jest słaby, jesteś do niczego" był gorszy od komentarza "Fajny film, jesteś świetny"...


RE: Definicja hejtera? - Elwood - 29-01-2013 19:37

@wiktoro
Prowokatorem jest troll czy flamer. Pobudkami hejtera, z tego, co pamiętam, są nienawiść i zazdrość, Wy to tak tłumaczycie.


RE: Definicja hejtera? - Innominatus - 30-01-2013 18:46

Yay, tworzenia koła na nowo czas zacząć.