Zagrajmy w...
Nowa seria na kanale Rocka - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowa seria na kanale Rocka (/showthread.php?tid=3188)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nowa seria na kanale Rocka - wiktoro198 - 05-04-2013 22:46

(05-04-2013 20:14 )Lavos Wrote:  Ciężko przyznać, że po prostu nie umiesz? Serio, daruj sobie gadki na poziomie zapasów nastolatków 'wiem ale nie powiem'. Działania Rocka to podstawy marketingu, jeśli nie chcesz tego widziesz zza końskich okularów - twoja wola. Tylko nie twierdź, że tak nie jest.

Podstawy marketingu?, to tylko zwykły człowiek który za czasów tub gadał do kamery co myśli na wiele spraw nie wiem co próbujesz udowodnić jestem zaskoczony że można coś takiego pisać po internecie, nie znasz człowieka a piszesz że się maskuje itp, wiesz, kiedy ktoś występuje dopiero niewiele razy na youtubie to faktycznie jest spięty nie ma tego luzu, tej swobody, był bardzo delikatny w tym co chciał przekazać, teraz w sumie też, ale już mniej ze względu na to że już długo występuje przed kamerą i jest znany, myślisz że taki Rojo odrazu darł japę?, nie, wyobraź sobie że był tak spokojny że byś go teraz nie poznał. I masz racje nie umiem odpowiedzieć na twoje teorie, bo to już jest przesada po prostu, no co ja ci mogę na to odpisać?.


RE: Nowa seria na kanale Rocka - SCARS - 06-04-2013 02:09

(05-04-2013 22:46 )wiktoro198 Wrote:  (...) myślisz że taki Rojo odrazu darł japę?, nie, wyobraź sobie że był tak spokojny że byś go teraz nie poznał.(...)

BTW: Tak, rojo od razu darl jape.
Zarowno na kanal rocka jak i roja trafilem kiedy byly w powijakach - u roja bylo ledwie kilka (3? 5?) filmikow nazwanych "prymitywnie". Byly to produkcje krecone jakism starym webcamem albo telefonem, trwaly kilkanaascie sekund i niewiele w nich mowiono - zwykle konczyly sie na jakiejs minie i krzyku a.k.a. 'darciu japy'

przyklad (Sam sobie sprawdz na jego kanale bo wlasnie sprawdzilem i widze, ze jeszcze tam sa)

http://www.youtube.com/watch?v=7L-b0b03-og

http://www.youtube.com/watch?v=zqsqbUZroOo

Widze wiec, ze wiesz o czym mowisz(piszesz) i nie brak Ci solidnej popartej dowodami argumentacji. [/sarcasm]
peace


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Aquila - 06-04-2013 07:14

(05-04-2013 22:46 )wiktoro198 Wrote:  Rojo odrazu darł japę?, nie, wyobraź sobie że był tak spokojny że byś go teraz nie poznał.
Tak, tak. A Bill Gates jest biedny.


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Sworson - 06-04-2013 07:44





Spokojny człowiek.


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Lavos - 06-04-2013 10:03

(05-04-2013 22:46 )wiktoro198 Wrote:  Podstawy marketingu?, to tylko zwykły człowiek który za czasów tub gadał do kamery co myśli na wiele spraw
Jedno nie przeczy drugiemu, marketingu bozie w niebiesiach nie wymyślali.


Quote:nie wiem co próbujesz udowodnić jestem zaskoczony że można coś takiego pisać po internecie,
Udowadniam to, co piszę, jeśli masz problem z czytaniem tekstu - twoja sprawa.

Quote:nie znasz człowieka a piszesz że się maskuje itp,
To nie ma nic do rzeczy. Nie chodzi mi bynajmniej o to, jaką osobą jest w życiu prywatnym, oceniam to, co prezentowane jest w internecie - Rock dostaje opinię, failuje w dyskusji, blokuje, przyłazi tutaj, nie potrafi nawiązać konstruktywnego dialogu, failuje ponownie, zaciera ślady filmikiem o akcji trollowania- wszystko po to, by utrzymać wizerunek tego mądrzejszego, wizerunek który budował konsekwentnie od początku.


Quote:wiesz, kiedy ktoś występuje dopiero niewiele razy na youtubie to faktycznie jest spięty nie ma tego luzu, tej swobody, był bardzo delikatny w tym co chciał przekazać, teraz w sumie też, ale już mniej ze względu na to że już długo występuje przed kamerą i jest znany,
Miał dużo filmików za sobą oraz spore zaplecze widzów gdy definiował pojęcie krytyki po kilka razy, za każdym bardziej absurdalnie.

Quote:myślisz że taki Rojo odrazu darł japę?, nie, wyobraź sobie że był tak spokojny że byś go teraz nie poznał.
Hurr hurr, dzięki reszcie za wyręczenie mnie w tej kwestii.

Quote:I masz racje nie umiem odpowiedzieć na twoje teorie, bo to już jest przesada po prostu, no co ja ci mogę na to odpisać?.
Ten sam bełkot, co poprzednio, rzecz jasna.
Z poważaniem, Korwin-Mikke.


RE: Nowa seria na kanale Rocka - yahoo - 06-04-2013 10:37

Ale ty wiktoro serio nie widzisz, że YT to dla Maciaszka praca? Przecież u niego to tak kłuje w oczy, że aż masakra. Już Rojo mnie pod tym względem mniej irytuje niż Remik.

I nie mówię tego jako przedstawiciel polactwa, "uhu, on zarabia, a ja nie, shdjakhd"! Mnie irytuje fakt, że Rock w kółko pozuje na kogoś naturalnego, kogoś kto lubi gry, a filmy kręci z pasji. Jakby powiedział wprost, że jest, nazwijmy to, "dziennikarzem związanym z grami" oraz chodzącą reklamą dla wydawców gier to od razu byłoby milej:).


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Asasinek - 06-04-2013 10:52

@up
Zgadzam się.On jest takim dziennikarzem gier bo kto by nie chciał dostawac gier za free tylko dlatego bo nakręcisz z nich materiał.


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Andre - 06-04-2013 11:33

@up darmowych gier i dość dużą prowizję za reklamowanie gry


RE: Nowa seria na kanale Rocka - appareil - 06-04-2013 12:07

Quote:"dziennikarzem związanym z grami"
Urągasz dziennikarstwu jako całości nazywając tak Rocka. Dziennikarze posługują się etyką, podlegają prawu prasowemu i przede wszystkim piszą o czymś, o czym mają pojęce, a nie dukają coś tam, co wyczytali o Baldurze albo mgliście pamiętają (nadal mam poważne wątpliwości czy Rock kiedykolwiek grał w tę grę. Ba, mam wątpliwości czy on w ogóle interesował się grami). To jest dziennikarz.


RE: Nowa seria na kanale Rocka - yahoo - 06-04-2013 14:46

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cudzys%C5%82%C3%B3w