Zagrajmy w...
Headset/Mikrofon. Kupno. Pomoc. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Headset/Mikrofon. Kupno. Pomoc. (/showthread.php?tid=339)

Pages: 1 2 3 4 5 6


RE: Headset/Mikrofon. Kupno. Pomoc. - Kern3l - 28-06-2011 09:44

(28-06-2011 01:03 )Speedovsky Wrote:  A w kategorii do 100-200zł polecałbyś mi jakiś dynamiczny na USB?

Niestety nic nie testowałem w tym zakresie cenowym, więc nie jestem w stanie Ci doradzić.


RE: Headset/Mikrofon. Kupno. Pomoc. - Vino380 - 06-07-2011 01:23

Powiem tylko, że kupiłem tego logitech desktop microphone i naprawdę dobrze się sprawdza. Nie ma szumów wszystko czysto i wyraźnie jak na 50 zł jest naprawdę ekstra, a z innych pomieszczeń wcale nie łapie dźwięków. Mój dziadek ma obok pokój i z uwagi na wiek często bardzo głośno ogląda telewizję. Ja wszystko słyszę, lecz na nagraniu nic nie ma.


RE: Headset/Mikrofon. Kupno. Pomoc. - Kern3l - 06-07-2011 14:03

(06-07-2011 01:23 )Vino380 Wrote:  Powiem tylko, że kupiłem tego logitech desktop microphone i naprawdę dobrze się sprawdza. Nie ma szumów wszystko czysto i wyraźnie jak na 50 zł jest naprawdę ekstra, a z innych pomieszczeń wcale nie łapie dźwięków. Mój dziadek ma obok pokój i z uwagi na wiek często bardzo głośno ogląda telewizję. Ja wszystko słyszę, lecz na nagraniu nic nie ma.

O, to przyjemnie, liczę, że zrobisz pewne testy dźwięku, by także inni wiedzieli, czy warto ;] Jeśli jesteś zainteresowany, wyślę Ci na pm dokładne, proste instrukcje.

Do moderatorów - sugeruję przerzucić ten post do "Pomoc" (oraz ogólnie poprzerzucać co trzeba).