Zagrajmy w...
Kobiecy Let's Play i plagi gier - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Kobiecy Let's Play i plagi gier (/showthread.php?tid=343)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - m4xies - 15-06-2011 23:49

http://www.youtube.com/user/ZuzaPati#p/c/2698D10CA83845A3/0/en4JB5Ko1Z4 2:26, "Sparo" to wyśmienita gra. Wracając do polecanych... Ani jedno polecane nie ma nic wspólnego z zagrajmerstwem? (Eee... nie przyglądałem się dokładnie, większość nie ma nawet normalnie napisanej nazwy kanału :o)
No Żesz Czemu od 3 stron mam 1-szy post na stronie ... Ach te moje szczęście :]


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - Lavos - 15-06-2011 23:52

Wszystkie grzeszą inteligencją?

Podoba mi się szczególnie ta cyrylica. Wygląda tak omgfakowo oryginalnie. Przypomniał mi się aż dawny zwyczaj z naszej klasy, gdzie pisało się sanskryt i inny cudaczny alfabet dla lansu.


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - MrChmielOO - 16-06-2011 00:30

Tutaj pasuje cytat mojego dziadka "Naucz gówniarza, chodzi i powtarza". Na oglądała się dzieciarnia i teraz kopiuje zamiast tworzyć po swojemu.


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - Sworson - 16-06-2011 06:51

No, wiele dziewcząt naśladuję Niezapominajkę. Śmiech z byle gówna, dmuchanie do mikrofonu, kult Lary. Teraz, tylko czekać na dramy w pań wykonaniu. Jest to śmieszne zjawisko, gdy ktoś naśladuję inną osobę. Są na szczęście wyjątki, które są oryginalne. Ale, ja myślę, że te wszystkie panie naśladujące Niezapominajkę przylazły z forum o serii Tomb Raider, na którym Niezapominajka się udziela. I myślę, że stąd ich natłok. Obejrzały koleżankę z forum i chciały, być jak ona.


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - Roofix - 16-06-2011 08:18

Zaciekawiony zajrzałem tam i wiesz, (wybaczcie admini!) zjebałeś mi humor.


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - SeedPL - 16-06-2011 09:46

Quote:Heyo! :D
Nazywam się Patrycja i jestem ze Stargardu... Jestem strasznie pyskata.. xD Ale często jestem rozbawiona z byle błahostek... Moje ulubione zajęcie to robienie filmików i granie w różne gry... Nie jestem w nich najlepsza ale zawsze można

A teraz wybaczcie, idę pisać list pożegnalny i ładować strzelbę.


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - Kyotka - 16-06-2011 10:49

No cóż, przeczytałam ten temat i poczułam się bardzo oryginalna, ale i jednocześnie zmieszana. Zagrajmerek faktycznie teraz sporo się mnoży. Jak ja zaczynałam to szczerze mówiąc nie wiedziałam nawet, że jakaś dziewczyna się tym zajmuje (odkryłam to dopiero o wiele później), a już tym bardziej nie słyszałam o TR i ME.
W Let's Playach również się śmieje, lecz czy od razu muszę mieć syndrom Niezapominajki? Rozumiem jeżeli zagrajmerka wybucha panicznym śmiechem co pięć sekund, ale mimo tego nie wszystkie tak się zachowują. Nieprzyjemnie jest być wrzuconym do jednego worka z takimi osobami.
Powiem wam na swoim przykładzie, że dziewczyna ma nieco przerąbane jeśli chodzi o wrzucanie materiałów związanych z grami. Nieważne jak będziesz gadać i co nagrywać, bo i tak zleci się masa chłopców ze średnią wiekową 11 lat, którzy będą wysyłali miliard prywatnych wiadomości z zapytaniem o życie prywatne i jasno sugerujących, że są zainteresowani. Zdaje się, że odbiegłam trochę od tematu...
W każdym razie nie każda zagrajmerka to kopia wspomnianej wyżej Niezapominajki i warto o tym pamiętać, chodź ja podczas swojej wędrówki po kanałach spotkałam zdecydowanie zbyt wiele takich kopii.
Co do drugiej części tematu to Minecraftowi mówię zdecydowane nie. Sama kiedyś go nagrałam, w dodatku w czasach kiedy jeszcze nie bardzo łapałam podstawy craftingu, aczkolwiek teraz namnożyło się multum identycznych materiałów, które nie wnoszą niczego nowego. Jak już ktoś napisał, Minecrafciarze chcą być tacy ja ich 'sławni w necie idole'. To odwieczny problem zagrajmerstwa. Ktoś zobaczył czyjeś zagrajmy i postanowił że sam także takie zrobi. Baa! Jego z pewnością będzie lepsze!
Kolejna rzecz to wspomniane wyżej chrupanie ciastek/chipsów/chrupek itd. Nienawidzę jak ktoś ciamka podczas gadania. Rozumiem że toś może tak zrobić raz czy dwa, to jakoś zdzierżę, ale jak ktoś mówi dajmy na to cicho, dmucha w mikrofon, a w dodatku gra w Piłę i mlaska jedząc chrupki to mnie coś trafia. Tak, był taki użytkownik. Niestety zagrajmy z Piły, jakie spełniałoby moje warunki, nie znalazłam. Może źle szukałam?


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - MrChmielOO - 16-06-2011 11:01

Broń Boże nie wrzucam wszystkich zagrajmerek do jednego worka, no chyba ,że mowa o 50 dziewczynach robiących te same let's play'ie w ten sam sposób. Z rzetelnych pań znałem tylko panczaka. Dzisiaj przebuszuję przez twój kanał:D


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - Lavos - 16-06-2011 11:02

(16-06-2011 10:49 )Kyotka Wrote:  W Let's Playach również się śmieje, lecz czy od razu muszę mieć syndrom Niezapominajki? Rozumiem jeżeli zagrajmerka wybucha panicznym śmiechem co pięć sekund, ale mimo tego nie wszystkie tak się zachowują. Nieprzyjemnie jest być wrzuconym do jednego worka z takimi osobami.

Jeśli byś przeczytała odpowiedzi innych forumowiczów nieco bardziej uważnie, to byś zrozumiała, że mowa jest tylko o zbyt dużej ilości nerwowego śmiechu. Nigdzie nie padło stwierdzenie, że każdy śmiech jest oznaką 'syndromu'.
Szczerze to już zaczyna mnie męczyć przypominanie ludziom co jest generalizowaniem, a co nie. Na kilkanaście tematów o czymś zawsze trzeba zostawiać dopisek 'ale nie zawsze tak jest'? To nie jest oczywiste? Serio, myślcie.


Quote:Powiem wam na swoim przykładzie, że dziewczyna ma nieco przerąbane jeśli chodzi o wrzucanie materiałów związanych z grami. Nieważne jak będziesz gadać i co nagrywać, bo i tak zleci się masa chłopców ze średnią wiekową 11 lat, którzy będą wysyłali miliard prywatnych wiadomości z zapytaniem o życie prywatne i jasno sugerujących, że są zainteresowani. Zdaje się, że odbiegłam trochę od tematu...

Poor you?
Serio, takie rzeczy można kontrolować. To nic trudnego. To, że jesteś dziewczyną daje nieco nieco więcej fapowatych komentarzy, ale bez złudzeń - mężczyźni tak nie mają? Mniej lub bardziej, także mają psychofanów, idiotów, ludzi bez samokontroli...płeć nie determinuje gorszej sytuacji.

Quote:W każdym razie nie każda zagrajmerka to kopia wspomnianej wyżej Niezapominajki i warto o tym pamiętać, chodź ja podczas swojej wędrówki po kanałach spotkałam zdecydowanie zbyt wiele takich kopii.

Także padło takie stwierdzenie. Znów - nikt tutaj nie generalizuje, geez.


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - Roofix - 16-06-2011 11:18

@Kyotka Zbyt osobiście to odebrałaś. Nie obce jest, że dla wielu osób problemem jest kontrolowanie "sławy" i kontaktu z "fanami". A co do zachowania "mężczyzn" - w Internecie inaczej postępują - najpewniej w realnym świecie nie byliby tak "otwarci" i ciekawscy wobec płci przeciwnej.