Zagrajmy w...
VVitchaven zamknął konto - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: VVitchaven zamknął konto (/showthread.php?tid=517)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: VVitchaven zamknął konto - TheKonZeb - 09-08-2011 21:03

Tak naprawdę ja to ciągnę razem z wami, tyle że robię to bo staram się wam coś uświadomić. Widzę też że nikt nie próbuje mnie przekonać do waszego zdania o tej całej sprawie.


RE: VVitchaven zamknął konto - NeheTh - 09-08-2011 21:14

Temat już nie aktualny :


Akurat po przeczytaniu postów w tym temacie , wszedłem na YT a tu ...
zonk (haha) .


RE: VVitchaven zamknął konto - TheKonZeb - 09-08-2011 21:19

Patrz na komentarze, VV napisał że to tylko Recenzja, a zagrajmy jeszcze długo nie będzie.


RE: VVitchaven zamknął konto - RomanSzondi - 09-08-2011 21:20

Nie no, VVitch ma przerwe od zagrajmy, ale pozostałe segmenty jak najbardziej są aktywne.
Tylko niepotrzebnie w recenzji pod koniec 2 częsci gada o przerwie i znów dramatyzuje. Po co gadać o przerwie w recenzji? Obejrzy ją ktoś na rok i pomyli się.
Tyle ode mnie.


RE: VVitchaven zamknął konto - Etren - 09-08-2011 21:29

(09-08-2011 19:50 )TheKonZeb Wrote:  
(09-08-2011 17:11 )Etren Wrote:  Bo nawet CTSG tak na niego nie mówi.
Sory że tak to wyrwałem z kontekstu, ale to było żałosne. To było w stylu tych dzieci co mają JJJ za boga.

Co do tematu:
Zgadzam się z wami, tylko że irytuje mnie pewna rzecz. Nie może każdy raz o tym napisać swojego zdania i koniec? Dalej musicie to ciągnąć?
VV zrobił dramę z tego że zawiesza działalność, ale nie możecie raz napisać co o tym myślicie?

Właśnie, wyrwane z kontekstu. I dlatego źle zrozumiałeś. Chodzi o to, że CTSG i Lavos toczyli dyskusje ale jeden drugiego trollem nie wyzywał. A VebVe toczy dyskusje z Lavosem i co mamy? "Lavos to troll, uprawia trolling" itp.itd. O to chodziło. Więc jeśli łaska - nie wyrywaj zdań z kontekstu.


RE: VVitchaven zamknął konto - TheKonZeb - 09-08-2011 21:37

(09-08-2011 21:29 )Etren Wrote:  
(09-08-2011 19:50 )TheKonZeb Wrote:  
(09-08-2011 17:11 )Etren Wrote:  Bo nawet CTSG tak na niego nie mówi.
Sory że tak to wyrwałem z kontekstu, ale to było żałosne. To było w stylu tych dzieci co mają JJJ za boga.

Co do tematu:
Zgadzam się z wami, tylko że irytuje mnie pewna rzecz. Nie może każdy raz o tym napisać swojego zdania i koniec? Dalej musicie to ciągnąć?
VV zrobił dramę z tego że zawiesza działalność, ale nie możecie raz napisać co o tym myślicie?

Właśnie, wyrwane z kontekstu. I dlatego źle zrozumiałeś. Chodzi o to, że CTSG i Lavos toczyli dyskusje ale jeden drugiego trollem nie wyzywał. A VebVe toczy dyskusje z Lavosem i co mamy? "Lavos to troll, uprawia trolling" itp.itd. O to chodziło. Więc jeśli łaska - nie wyrywaj zdań z kontekstu.
Tak, wiem że o to chodziło, ale te "nawet" tak źle wygląda.


RE: VVitchaven zamknął konto - Etren - 09-08-2011 21:40

(09-08-2011 21:37 )TheKonZeb Wrote:  
(09-08-2011 21:29 )Etren Wrote:  
(09-08-2011 19:50 )TheKonZeb Wrote:  
(09-08-2011 17:11 )Etren Wrote:  Bo nawet CTSG tak na niego nie mówi.
Sory że tak to wyrwałem z kontekstu, ale to było żałosne. To było w stylu tych dzieci co mają JJJ za boga.

Co do tematu:
Zgadzam się z wami, tylko że irytuje mnie pewna rzecz. Nie może każdy raz o tym napisać swojego zdania i koniec? Dalej musicie to ciągnąć?
VV zrobił dramę z tego że zawiesza działalność, ale nie możecie raz napisać co o tym myślicie?

Właśnie, wyrwane z kontekstu. I dlatego źle zrozumiałeś. Chodzi o to, że CTSG i Lavos toczyli dyskusje ale jeden drugiego trollem nie wyzywał. A VebVe toczy dyskusje z Lavosem i co mamy? "Lavos to troll, uprawia trolling" itp.itd. O to chodziło. Więc jeśli łaska - nie wyrywaj zdań z kontekstu.
Tak, wiem że o to chodziło, ale te "nawet" tak źle wygląda.

To jak miałem napisać? Każdy kto widział dyskusję Lavosa z CTSG wie o co chodzi. To może tak: podczas dyskusji Lavosa z CTSG jeden drugiego nie wyzywał od trolli.


RE: VVitchaven zamknął konto - Lavos - 09-08-2011 23:48

(09-08-2011 19:50 )TheKonZeb Wrote:  
(09-08-2011 17:11 )Etren Wrote:  Bo nawet CTSG tak na niego nie mówi.
Sory że tak to wyrwałem z kontekstu, ale to było żałosne. To było w stylu tych dzieci co mają JJJ za boga.
Nie zrozumiałeś kontekstu - tu raczej chodziło o to, że nie zniża się do poziomu dziecka ktoś, kto ma zupełnie inne zdanie nic ta druga osoba. A CTSG notorycznie krytykował sens takich tematów.

Quote:Co do tematu:
Zgadzam się z wami, tylko że irytuje mnie pewna rzecz. Nie może każdy raz o tym napisać swojego zdania i koniec? Dalej musicie to ciągnąć?
VV zrobił dramę z tego że zawiesza działalność, ale nie możecie raz napisać co o tym myślicie?

Hm, a czy nie jest tak, że przez różne zdania temat płynie własnym torem, nakręca się i tak dalej?


RE: VVitchaven zamknął konto - aBizonxD - 09-08-2011 23:51

Dajcie już spokój naprawdę ;)


RE: VVitchaven zamknął konto - Lavos - 09-08-2011 23:54

Nie ;)