Zagrajmy w...
Zagrajmy w Minecraft? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Zagrajmy w Minecraft? (/showthread.php?tid=664)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - AcreedPL - 11-12-2012 19:32

(15-09-2011 20:20 )loban1970 Wrote:  czy filmy te można zaliczać do nurtu zagrajmy w?
Nie, ponieważ :
"A Let's Play (often shortened to LP) is a walkthrough of a video game including a commentary, in which gamers will normally record themselves playing a video game from start to finish"
- http://en.wikipedia.org/wiki/Let's_Play_(video_gaming)

A jak wiadomo Minecraft nie ma zakończenia.


RE: Zagrajmy w Minecraft? - Malix - 11-12-2012 20:46

@up: Czyli zagrajmy w Simsy, OpenTTD, wszelakie symulatory, więkoszość strategii odpada? W
końcu w tych grach nie ma zakończeń...


RE: Zagrajmy w Minecraft? - Rangy - 12-12-2012 12:39

(11-12-2012 20:46 )Malix Wrote:  @up: Czyli zagrajmy w Simsy, OpenTTD, wszelakie symulatory, więkoszość strategii odpada? W
końcu w tych grach nie ma zakończeń...

Zależy co oznacza to słowo w tytule. Czy po prostu luźno rzucone "zagrajmy w bla bla", czy chodzi o gatunek.


RE: Zagrajmy w Minecraft? - SiemaArczi - 12-12-2012 15:15

Jeśli chodzi o mój stosunek co do nagrywania Minecrafta, to uważam, że jak ma się ciekawe pomysły - to jak najbardziej to jest dobre.
W moim przypadku oglądając różnych ludzi, którzy mają różne pomysły czerpię z tego jakąś inspiracje. Do dzisiaj, czasem grając w Minecrafta wykorzystuję niektóre motywy w swoich dziełach.
Śmieszą mnie teksty typu: "Dzieciarnia przejęła Minecrafta ... " - I co w związku z tym ?
Ktoś ich ogląda ? Zauważcie mają po 6,7,8 subskrypcji, ok 200 wyświetleń... to jest takie bolesne ?
Pozdro


RE: Zagrajmy w Minecraft? - QueQue - 10-01-2013 00:44

No właśnie boli ich to że taki dzieciak wrzuci coś z minecrafta i ma 10 subskrypcji, a taki jegomość już 4 rok nagrywa genialne Let's playe w full HD w 3D itd. i ma same łapki w dół. Chodź jeżeli mamy nazwać tę niechęć po imieniu to będzie po prostu zazdrość :)


RE: Zagrajmy w Minecraft? - Elwood - 10-01-2013 00:55

Quote: Chodź jeżeli mamy nazwać tę niechęć po imieniu to będzie po prostu zazdrość :)
Kolejny z tym wyjeżdża. Na jakiej podstawie tak sądzisz?


RE: Zagrajmy w Minecraft? - QueQue - 10-01-2013 01:04

Wystarczy poczytać wasze wpisy. Jeżeli ktoś zaczyna kręcić gry zaczynając od minecrafta to niezależnie od tego w jaki sposób, jakości i jaki pomysł będzie miał, dla większości użytkowników tutaj i tak będzie tylko kolejnym minecraftowym dzieckiem. A że osoba z pomysłem itd. może zdobyć liczne subskrypcje - bierze was zazdrość, że po "niskich" kosztach zdobył tyle widzów.


RE: Zagrajmy w Minecraft? - Elwood - 10-01-2013 01:15

Możesz podać jakieś konkretne przykłady, po których da się stwierdzić, że ktokolwiek stąd jest zazdrosny? Bo bezpodstawnie to i ja Ciebie mógłbym oskarżać.


RE: Zagrajmy w Minecraft? - QueQue - 10-01-2013 01:21

Pierwsza lepsza wypowiedź.

"Moim zdaniem w dzisiejszych czasach trudno "zabłysnąć" na YouTube. Stronę zalewa Minecraft dzieci myślą "skoro udało się innym to dlaczego ja nie mam odnieść sukcesu". Więc mamy 1000 filmów o minecraft które łącznie mają 5 wyświetleń. Ja osobiście nagrywam filmy z gier komputerowych (minecrafta nie nagrywam) i mam 2 widzów :/"

Pozatym Twoja postawa też o czymś świadczy :)


RE: Zagrajmy w Minecraft? - Elwood - 10-01-2013 02:21

Cytowany przez Ciebie fragment faktycznie może zawierać nutkę zazdrości, tu się zgodzę. Generalizujesz jednak strasznie, mówiąc o użytkownikach, jakbyśmy wszyscy byli jedną zlaną masą i posiadali takie same zdanie na różne tematy. Przecież to forum dyskusyjne, tu się wymienia poglądy. Czekam teraz na jakieś konkretne uwagi odnośnie mojego zachowania. Proszę, wyjaśnij, o co Ci chodzi.