Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - Selevan - 13-07-2012 22:43

Pewnie tak, że im więcej ludzi opuszcza film po pierwszych kilku minutach, tym gorzej.


RE: Koniec RockAlone2k? - Infelicity - 14-07-2012 10:29

(13-07-2012 20:15 )Teaser Wrote:  Pisałem o tym gościowi, który reuploadował ten film, ale nie doczekałem się od niego odpowiedzi. Podejrzewam więc, że jest to świadoma manipulacja z jego strony.

Już masz odpowiedź na YT, misu - pysiu. Aha, tagi, opis, to praktycznie nie ma znaczenia, bo ma taki sam cel i funkcjonuje w ten sam sposób.


RE: Koniec RockAlone2k? - Interhex - 14-07-2012 14:11

Ciekawe czy kiedyś wszyscy zapomną o takim małym człowieczku o nicku SamotnaSkała2000.


RE: Koniec RockAlone2k? - yahoo - 14-07-2012 16:10

Osobiście uważam, że wjazd na Rocka jest niepotrzebny. Zrozumiałbym te 60 stron dowodzenia jaki to Rock nie jest gópi gdyby p. Remik naprawdę robił coś złego. I nie mówię tutaj o banowaniu ludzi piszących nieprzychylne komentarze. Gdyby Rock was nawoływał do jedzenia małych dzieci, gdyby chociażby prał mózgi swoim małoletnim widzom jakąś ideologią, gdyby namawiał do głosowania na partię, której nie lubicie to ok, tyrajcie sobie. Ja sam nie przepadam za SamotnąSkałąDwaTysiące, ale zamiast pisać wywody na jego temat po prostu go nie oglądam. Może zamiast pisać o Rocku, że jest hipokrytą, guru gimbusów itd. to po prostu lepiej zająć się czymś... pożytecznym? :)


RE: Koniec RockAlone2k? - MakiMaki - 14-07-2012 16:20

A może po prostu zrozumiesz, że na forum się dyskutuje o różnych tematach i jest to normalne zjawisko?


RE: Koniec RockAlone2k? - Bogs - 14-07-2012 16:22

MakiMaki Wrote:A może po prostu zrozumiesz, że na forum się dyskutuje o różnych tematach i jest to normalne zjawisko?

Z tego co zauważyłem, to głównym tematem jest właśnie Rock ._.
Nie mów, że nie, bo od kiedy się tutaj zarejestrowałem to przez cały wieczór nie było żadnego posta w innym temacie oprócz "Koniec RockAlone2k?" czy "Iniemamocny RockAlone2k"


RE: Koniec RockAlone2k? - appareil - 14-07-2012 16:36

Quote:Z tego co zauważyłem, to głównym tematem jest właśnie Rock ._.
Bo się ludzie od Gimpera zlecieli i piszą tylko tu. Temat był martwy bardzo długo.


RE: Koniec RockAlone2k? - yahoo - 14-07-2012 17:04

(14-07-2012 16:20 )MakiMaki Wrote:  A może po prostu zrozumiesz, że na forum się dyskutuje o różnych tematach i jest to normalne zjawisko?

Ciekawi mnie fakt, że tymi różnymi tematami jest Rock :). I jak najbardziej rozumiem przedstawienie swoich racji w temacie Rocka, ale kłótnia o byle co na 60 stron to przesada.


RE: Koniec RockAlone2k? - MakiMaki - 14-07-2012 17:11

Najwidoczniej jesteś ślepy i nie widzisz reszty wątków.


RE: Koniec RockAlone2k? - yahoo - 14-07-2012 17:14

Najwidoczniej jestem, aczkolwiek 2 bodajże najbardziej aktywne tematy na forum są o Rocku i w dziale dyskusja stanowią one jakoś 18% wszystkich postów w dziale "Dyskusja", a są to tematy cały czas aktywne :)