Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - RED - 15-07-2012 12:12

Owszem, aczkolwiek w USA byłem już 3 razy i moim marzeniem jest wyprowadzić się tam, więc takie materiały ukazujące życie tam automatycznie są dla mnie interesujące.

No i trzeba podkreślić, że wszystko da się spieprzyć- jeśli by zamulał to z pewnością nie oglądali by tego ludzie.


RE: Koniec RockAlone2k? - Kefrus - 15-07-2012 12:58

Rock mnie zablokował. Na obu kanałach. Fajnie.


RE: Koniec RockAlone2k? - RED - 15-07-2012 13:05

Czy pisałeś komentarze szpiegowskie?! Wstydź się ;D


RE: Koniec RockAlone2k? - Teaser - 15-07-2012 13:08

(15-07-2012 07:16 )lanceq Wrote:  Oglądałem Rocka za czasów jak buraczek i inni go tępili za nagminne zmienianie tagów, jak potem w filmiku zobaczyłem że Rock sam sobie przeczy że nic takiego nie robił i chce dowodów, nie wiem jak można być aż takim hipokrytą, a najgorsze to że Shogunowi oberwało się za mówienie prawdy, nawet nie mam słów jeżeli chodzi o tych fanatyków Rock'a to dla mnie to jest chore.
Zabawne, jak ludzie nadal nabierają się na ten filmik - manipulację. Polecam obejrzeć dokładnie materiał źródłowy będący rzekomo dowodem kłamstwa, a następnie użyć własnego mózgu i przestać ufać bezgranicznie autorom takich filmów :).


RE: Koniec RockAlone2k? - RED - 15-07-2012 13:11

Już ci ktoś wcześniej wyjaśniał że tagi to praktycznie to samo co opis- działa na tej samej zasadzie.


RE: Koniec RockAlone2k? - Mikidius - 15-07-2012 13:23

Kiedy ktoś skrytykuje Rocka za swoje czyny to jego komentarze są usuwane ponieważ nie dotyczą filmu. Ale jeśli jakiś oddany fanatyk napiszę że "Ruk jest spuk, Zostawcie Rocka, on jest taki prawdziwy i miły!" albo " Rock, jesteśmy z tobą " to mimo iż to raczej nie dotyczy filmu do komentarz zostaje.


RE: Koniec RockAlone2k? - Teaser - 15-07-2012 13:31

(15-07-2012 13:11 )RED Wrote:  Już ci ktoś wcześniej wyjaśniał że tagi to praktycznie to samo co opis- działa na tej samej zasadzie.

Czyli na tej podstawie jeśli chcemy udowodnić, że Rock stosował nieuczciwe tagi możemy wkleić fragment filmu z dawno wyjaśnioną sprawą o nazwy poprzednich Vlogów w opisach? Zwróć uwagę na to, że do opisów Rock przyznał się po wytknięciu błędu, był nawet świadom w jaki sposób mógł tym zaszkodzić innym. To tak jakby przy oskarżeniu o napad, jako dowód podać przedawnioną sprawę o kradzież ziemniaków sprzed roku i na tej podstawie kogoś skazać. W końcu działa to na tej samej zasadzie, zabieramy komuś jego własność. A jednak jak się przyjrzeć to nie do końca to samo...

Druga sprawa to to, dlaczego nazywam film manipulacją. Fragment rozmowy z burakiem jest bardzo sprytnie wycięty. Rock o opisach mówi tylko na samym początku (co większość oglądających ignoruje bo nie jest to zdanie puszczone od początku), a następnie do czegoś się przyznaje (bliżej nie precyzując do czego). Z tego co zaobserwowałem, większość ludzi jest przekonana, że przyznaje się właśnie do tagów, co jest oczywistym wprowadzeniem w błąd przez wyrwanie zdania z kontekstu. Bo przecież gdyby jasno pokazać, że w drugim fragmencie chodzi o opisy większość widzów zdała by sobie sprawę, że coś tu jest nie tak. Rock odpiera zarzuty o tagi a tu mi wyskakują z opisami, hmm... przecież nie powiedział kłamstwa...


RE: Koniec RockAlone2k? - Selevan - 15-07-2012 14:31

Ostatnio włączyłem jeden z tych Q&A.

Tylko mnie tak denerwują te dziecięce głosiki ludzi, którzy do niego dzwonią i mu zadają pytania? Argh.


RE: Koniec RockAlone2k? - ZubenPL - 15-07-2012 14:48

(15-07-2012 13:31 )Teaser Wrote:  
(15-07-2012 13:11 )RED Wrote:  Już ci ktoś wcześniej wyjaśniał że tagi to praktycznie to samo co opis- działa na tej samej zasadzie.

Czyli na tej podstawie jeśli chcemy udowodnić, że Rock stosował nieuczciwe tagi możemy wkleić fragment filmu z dawno wyjaśnioną sprawą o nazwy poprzednich Vlogów w opisach? Zwróć uwagę na to, że do opisów Rock przyznał się po wytknięciu błędu, był nawet świadom w jaki sposób mógł tym zaszkodzić innym. To tak jakby przy oskarżeniu o napad, jako dowód podać przedawnioną sprawę o kradzież ziemniaków sprzed roku i na tej podstawie kogoś skazać. W końcu działa to na tej samej zasadzie, zabieramy komuś jego własność. A jednak jak się przyjrzeć to nie do końca to samo...

Druga sprawa to to, dlaczego nazywam film manipulacją. Fragment rozmowy z burakiem jest bardzo sprytnie wycięty. Rock o opisach mówi tylko na samym początku (co większość oglądających ignoruje bo nie jest to zdanie puszczone od początku), a następnie do czegoś się przyznaje (bliżej nie precyzując do czego). Z tego co zaobserwowałem, większość ludzi jest przekonana, że przyznaje się właśnie do tagów, co jest oczywistym wprowadzeniem w błąd przez wyrwanie zdania z kontekstu. Bo przecież gdyby jasno pokazać, że w drugim fragmencie chodzi o opisy większość widzów zdała by sobie sprawę, że coś tu jest nie tak. Rock odpiera zarzuty o tagi a tu mi wyskakują z opisami, hmm... przecież nie powiedział kłamstwa...

A najzabawniejsze że do manipulacji posuwają się ludzie oskarżający rocka o kłamstwa i manipulacje.


RE: Koniec RockAlone2k? - Kefrus - 15-07-2012 15:04

(15-07-2012 14:48 )ZubenPL Wrote:  
(15-07-2012 13:31 )Teaser Wrote:  
(15-07-2012 13:11 )RED Wrote:  Już ci ktoś wcześniej wyjaśniał że tagi to praktycznie to samo co opis- działa na tej samej zasadzie.

Czyli na tej podstawie jeśli chcemy udowodnić, że Rock stosował nieuczciwe tagi możemy wkleić fragment filmu z dawno wyjaśnioną sprawą o nazwy poprzednich Vlogów w opisach? Zwróć uwagę na to, że do opisów Rock przyznał się po wytknięciu błędu, był nawet świadom w jaki sposób mógł tym zaszkodzić innym. To tak jakby przy oskarżeniu o napad, jako dowód podać przedawnioną sprawę o kradzież ziemniaków sprzed roku i na tej podstawie kogoś skazać. W końcu działa to na tej samej zasadzie, zabieramy komuś jego własność. A jednak jak się przyjrzeć to nie do końca to samo...

Druga sprawa to to, dlaczego nazywam film manipulacją. Fragment rozmowy z burakiem jest bardzo sprytnie wycięty. Rock o opisach mówi tylko na samym początku (co większość oglądających ignoruje bo nie jest to zdanie puszczone od początku), a następnie do czegoś się przyznaje (bliżej nie precyzując do czego). Z tego co zaobserwowałem, większość ludzi jest przekonana, że przyznaje się właśnie do tagów, co jest oczywistym wprowadzeniem w błąd przez wyrwanie zdania z kontekstu. Bo przecież gdyby jasno pokazać, że w drugim fragmencie chodzi o opisy większość widzów zdała by sobie sprawę, że coś tu jest nie tak. Rock odpiera zarzuty o tagi a tu mi wyskakują z opisami, hmm... przecież nie powiedział kłamstwa...

A najzabawniejsze że do manipulacji posuwają się ludzie oskarżający rocka o kłamstwa i manipulacje.

Wskaż manipulację w którymkolwiek z moich postów.