Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - RED - 15-07-2012 16:21

(15-07-2012 16:16 )ZubenPL Wrote:  Może przeczytacie moje posty trolki i ruszycie głową zamiast udawać "znafcuf" z onetu ? :P


Aha- skończyły Ci się argumenty :)

I polecam znaleźć definicję trolla.


RE: Koniec RockAlone2k? - Kefrus - 15-07-2012 16:37

Złe trolle z zagrajmyw.pl znowu wyzywają niewinnego użytkownika. Smutne.




Żartowałem, dobrze mu tak.


RE: Koniec RockAlone2k? - ZubenPL - 15-07-2012 16:37

(15-07-2012 16:21 )RED Wrote:  
(15-07-2012 16:16 )ZubenPL Wrote:  Może przeczytacie moje posty trolki i ruszycie głową zamiast udawać "znafcuf" z onetu ? :P


Aha- skończyły Ci się argumenty :)

I polecam znaleźć definicję trolla.

Jak na razie to ty wałkujesz ten sam tekst(pewnie kopiuj + wklej) nie czytając moich postów. :P


RE: Koniec RockAlone2k? - Gliniaczek - 15-07-2012 16:41

A co napisałeś ciekawego w swoich postach?

Quote:Co nie zmienia faktu że w waszej obciętej wersji ,widzowi wydaje się jakoby rock przyznał się do stosowania "tagów" choć w cale tego nie zrobił.

Zacytujmy mistrza:

"Ja to rozróżniam dlatego, ze Youtube ma swoje odrębne okienko tagów, a jak używam tego pojęcia w obu przypadkach to może być mylone"

Czyli - on to tak rozróżnia, ale ma świadomość że to jedno i to samo. Więc twój argument jest nieprawidłowy, bo Maciaszek doskonale wiedział o jaki temat się rozchodzi.


RE: Koniec RockAlone2k? - ZubenPL - 15-07-2012 16:44

(15-07-2012 16:41 )Gliniaczek Wrote:  A co napisałeś ciekawego w swoich postach?

Quote:Co nie zmienia faktu że w waszej obciętej wersji ,widzowi wydaje się jakoby rock przyznał się do stosowania "tagów" choć w cale tego nie zrobił.

Zacytujmy mistrza:

"Ja to rozróżniam dlatego, ze Youtube ma swoje odrębne okienko tagów, a jak używam tego pojęcia w obu przypadkach to może być mylone"

Czyli - on to tak rozróżnia, ale ma świadomość że to jedno i to samo. Więc twój argument jest nieprawidłowy, bo Maciaszek doskonale wiedział o jaki temat się rozchodzi.

Ale pan Maciaszek nigdy nie zaprzedał że kiedyś używał słów kluczowych ,zaprzeczał tylko że wpisywał nicki sławnych na YT w okienko tagów.


RE: Koniec RockAlone2k? - Gliniaczek - 15-07-2012 16:52

Rzecz w tym że nie :)

Quote:nicki sławnych na YT w okienko tagów.

Nic takiego nie powiedział. Powiedział, ŻE NIE UŻYWAŁ TAGÓW.

"Ja to rozróżniam dlatego, ze Youtube ma swoje odrębne okienko tagów, a jak używam tego pojęcia w obu przypadkach to może być mylone"

Pojawia się kwestia - stworzył sobie rozróżnienie między okienkiem tagów a opisami, ale przyznaje że to jest tylko jego rozgraniczenie, wie że tagi mogą oznaczać i jedno i drugie.

A kiedy pojawił się zarzut wykorzystywania tagów, nagle o tym zapomniał?


RE: Koniec RockAlone2k? - ZubenPL - 15-07-2012 16:54

(15-07-2012 16:52 )Gliniaczek Wrote:  Nic takiego nie powiedział. Powiedział, ŻE NIE UŻYWAŁ TAGÓW.

"Ja to rozróżniam dlatego, ze Youtube ma swoje odrębne okienko tagów, a jak używam tego pojęcia w obu przypadkach to może być mylone"

Pojawia się kwestia - stworzył sobie rozróżnienie między okienkiem tagów a opisami, ale przyznaje że to jest tylko jego rozgraniczenie, wie że tagi mogą oznaczać i jedno i drugie.

A kiedy pojawił się zarzut wykorzystywania tagów, nagle o tym zapomniał?

Udowodnij że rock miał namyśli coś więcej niż YTowe okienko tagów.


RE: Koniec RockAlone2k? - Infelicity - 15-07-2012 16:57

Zuben, naprawdę, jeśli tak ma dalej to iść, to po prostu już daj spokój i znajdź albo inne tematy na tym forum, albo się po prostu wynieś. Bo na razie tylko piszesz "ale Rock wcale tego nie robił, trollki". A to do niczego nie prowadzi, my podajemy Ci argumenty, a Ty odpowiadasz "ale Rock nie robił tego, te filmy to manipulacja" itd. Czymś takim, to na czacie "twitch.tv" Rocka byś miał przyklask, ale nie tutaj.


RE: Koniec RockAlone2k? - Gliniaczek - 15-07-2012 16:59

Śmieszny jesteś, Zuben. Ja to już udowodniłem, wiesz? Możesz zaprzeczać, twierdzić że on nie pomyślał, że ktoś to odbierze to w taki sposób, ale sprawa wygląda w ten sposób - możesz nazwać deszcz ulewą, jednak niezależnie od tego to dalej będzie deszcz.

Rock jest na tyle duży, że powinien o tym wiedzieć.


RE: Koniec RockAlone2k? - ZubenPL - 15-07-2012 17:03

(15-07-2012 16:57 )Infelicity Wrote:  Zuben, naprawdę, jeśli tak ma dalej to iść, to po prostu już daj spokój i znajdź albo inne tematy na tym forum, albo się po prostu wynieś. Bo na razie tylko piszesz "ale Rock wcale tego nie robił, trollki". A to do niczego nie prowadzi, my podajemy Ci argumenty, a Ty odpowiadasz "ale Rock nie robił tego, te filmy to manipulacja" itd. Czymś takim, to na czacie "twitch.tv" Rocka byś miał przyklask, ale nie tutaj.

Zgadzam się tym razem z tobą , ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu. Więc końce i mam nadzieje że wkrótce dacie sobie spokój z Rockiem.