Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - Elwood - 15-07-2012 17:05

Zuben can haz no arguments, goodbye?


RE: Koniec RockAlone2k? - Infelicity - 15-07-2012 17:06

(15-07-2012 17:03 )ZubenPL Wrote:  Zgadzam się tym razem z tobą , ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu. Więc końce i mam nadzieje że wkrótce dacie sobie spokój z Rockiem.

Co Ci tak przeszkadza, że dyskutujemy o dramie Rocka? To ostatnia rzecz, jaką chcę się od Ciebie dowiedzieć.


RE: Koniec RockAlone2k? - Elwood - 15-07-2012 17:10

Według logiki wiernych fanów Rocka - ,,nie podoba sie to zostaw lapke w duł i nie oglondaj''

Rzeczywiście, zaprzestańmy dyskusji - przecież nie damy rady wygrać przeciwko takim gigantom intelektu:

Quote:LUDZIE TO K**WY TAKIE JAK WY ROCK TO SPOKO GOSCIU , ROBI DOBRE FILMY

Quote:Skoro wciąż są tu ludzie którzy zasubskrybowali kanał i go oglądają to znaczy im się one podobają i żaden z twoich argumentów nie robi różnicy - filmy dla nas nadal są ciekawe i cieszymy się że Rock może na nich zarabiać, nikomu nie żałujemy skoro i tak my nic nie płacimy za to



RE: Koniec RockAlone2k? - RED - 15-07-2012 17:14

(15-07-2012 17:10 )Elwood Wrote:  Według logiki wiernych fanów Rocka - ,,nie podoba sie to zostaw lapke w duł i nie oglondaj''

No co ty ;D

nie można zostawiać łapek w dół pod filmem Rocka!

wielokrotnie byłem świadkiem gdy jakiś jego widz pisał, że materiał mu się nie podobał i daje łapkę w dół, a reszta go wyzywała i mówiła "nie podoba się to wyłącz, spójrz ile Rock poświęcił czasu na montaż".


RE: Koniec RockAlone2k? - Elwood - 15-07-2012 17:17

Właśnie z tego, co ostatnio zauważyłem, częściej piszą ,,nie podoba się, to zostaw łapkę w dół/anuluj suba''.

No tak. Teraz Rock będzie usuwał też komentarze swoich wiernych widzów, kiedy napiszą ,,daj łapkę w dół'' ^^


RE: Koniec RockAlone2k? - Gimper - 15-07-2012 17:39

Uwielbiam gdy ludzie tacy jak Zuben podejmują dyskusję w sytuacji w której nie mają pojęcia o czym mówią opierając się tylko i wyłącznie na nieomylności swojego "mentora", to takie... typowe dla fanbojów.


RE: Koniec RockAlone2k? - Kefrus - 15-07-2012 18:34

Zauważyliście, że dyskusje w komentarzach pod filmami BlockaAlone wyglądają mniej więcej tak?

- Nie podoba mi się film.
- co pszeszkadza rze on zarabia leszczu?

- Czemu usuwasz filmy innych?
- niby co jest złego w zarabianiu na yt frajeże

- Dlaczego ciągle zmieniasz zdanie na temat krytyki?
- morze se zarabiaci ile hce i penis ci w odbyt

- Nie blokuj komentarzy, bo to oznacza, że boisz się krytyki.
- shogun to kłamca i cie zmanipulował i jestesi idiotom bez własnego zdania ktury zazdrości rockowi że on zarabia

- Czemu wszyscy myślą, że chodzi o zarobki, a nie o jego kłamstwa?
- bo mu zazdrościrz pedale


RE: Koniec RockAlone2k? - Infelicity - 15-07-2012 18:52

I to się właśnie nazywa manipulacja - owinął sobie tych ludzi wokół nogi.


RE: Koniec RockAlone2k? - ZubenPL - 15-07-2012 19:01

Post do usunięcia , bo autor zrozumiał jego głupotę.


RE: Koniec RockAlone2k? - Kefrus - 15-07-2012 19:08

Quote:-Ehh Rock , Rock. Żałosny jesteś blokując każdego kto nie zgadza się z tobą . Pozdrawiam .
-Nie chodzi o to że zarabia.
-Rockalonedwaka czemu OSZUKUJESZ ludzi ?
-COFAM SUBA

Co w nich złego? o.O
____
Reklama:
Infelicity, podaj mi swoje gg! ._.