Zagrajmy w...
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. (/showthread.php?tid=216)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - mrminecraftplus - 20-04-2011 14:28

(20-04-2011 14:18 )Gik Wrote:  
Quote:Kolejny raz mówię "TO SĄ WYWIADY Z JAJAEM + pierdyliard wykrzykników

Tym bardziej używanie tych samych pytań w każdym wywiadzie jest karygodne. I nie, "zimny Lech" nigdy nie był zabawny.

Dla niektórych jest zabawne skoro w dwa dnie mielismy 150 widzów??


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Gik - 20-04-2011 14:44

Bo napisał w biuletynie o wywiadzie? I dzieciarnia twojego pokroju poleciała obejrzeć swojego mistrza? Sza?


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - thefifiasek - 20-04-2011 14:45

(20-04-2011 14:28 )mrminecraftplus Wrote:  Dla niektórych jest zabawne skoro w dwa dnie mielismy 150 widzów??

Ludzie polecieli na " o muj bosze Łiczhejwen jest na ich profilu. ŁAAAŁ dam supka. "


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - thefifiasek - 20-04-2011 16:09

No pokaż jedną wiadomość, w której bluzgałem, dzieciaczku.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - RomanPL79 - 20-04-2011 16:21

Komentarze dalej usuwacie - nie ma mojego komentarza w którym odpowiedziałem jednemu z was (naczosowi bodajże) na jego komentarz o tym, że usuwaliście "tylko komentarze w których były bluzgi / które kogoś obrażały" (w komentarzu było tak mniej więcej: dlaczego usunął mój kometarz, w którym podałem link do kanału w którym wasze "studio" kogoś wyzwało).

Ten komentarz wulgarny nie był i nikogo też nie obrażał ...

(20-04-2011 15:12 )mrminecraftplus Wrote:  Muszę powiedziec cos o fifiasku... To jakkis dziwny gosciu.. Sam mowi zeby nie przezywac a bluzga moich kolegow ze szok!! Aż naczos postanowil odejsc!

I moim zdaniem nawet dobrze, że te wasze studio się rozsypuje, lepiej, żeby nie były robione żadne wywiady, niż żeby były ale do dupy...


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 20-04-2011 16:56

Roman - to się da chyba wytłumaczyć. W ten sposób można sobie ustawić, by automatycznie usuwano komentarze zawierające linki (prawdopodobnie adminom YT chodziło o to, by ludzie nie spamowali, coś w tym guście). Spotkałem się z tym na kanale Octopusa i wszystko mi wyjaśnił.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - RomanPL79 - 20-04-2011 17:21

(20-04-2011 16:56 )Roofix Wrote:  Roman - to się da chyba wytłumaczyć. W ten sposób można sobie ustawić, by automatycznie usuwano komentarze zawierające linki (prawdopodobnie adminom YT chodziło o to, by ludzie nie spamowali, coś w tym guście). Spotkałem się z tym na kanale Octopusa i wszystko mi wyjaśnił.

W tym co wysłałem dzisiaj nie było linków, to jedyne wytłumaczenie, to usunięcie mojej wypowiedzi, bo im nie pasowała


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 20-04-2011 17:34

A, to zmienia postać rzeczy... Chociaż czy ja wiem, że coś zmienia?


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - mrminecraftplus - 20-04-2011 17:40

(20-04-2011 16:21 )RomanPL79 Wrote:  Komentarze dalej usuwacie - nie ma mojego komentarza w którym odpowiedziałem jednemu z was (naczosowi bodajże) na jego komentarz o tym, że usuwaliście "tylko komentarze w których były bluzgi / które kogoś obrażały" (w komentarzu było tak mniej więcej: dlaczego usunął mój kometarz, w którym podałem link do kanału w którym wasze "studio" kogoś wyzwało).

Ten komentarz wulgarny nie był i nikogo też nie obrażał ...

(20-04-2011 15:12 )mrminecraftplus Wrote:  Muszę powiedziec cos o fifiasku... To jakkis dziwny gosciu.. Sam mowi zeby nie przezywac a bluzga moich kolegow ze szok!! Aż naczos postanowil odejsc!

I moim zdaniem nawet dobrze, że te wasze studio się rozsypuje, lepiej, żeby nie były robione żadne wywiady, niż żeby były ale do dupy...

Wiesz co? Lepiej było jak nic nie pisałes...
Gik edit: Zapomniałeś dodać "zal mi cie..."
(20-04-2011 17:21 )RomanPL79 Wrote:  
(20-04-2011 16:56 )Roofix Wrote:  Roman - to się da chyba wytłumaczyć. W ten sposób można sobie ustawić, by automatycznie usuwano komentarze zawierające linki (prawdopodobnie adminom YT chodziło o to, by ludzie nie spamowali, coś w tym guście). Spotkałem się z tym na kanale Octopusa i wszystko mi wyjaśnił.

W tym co wysłałem dzisiaj nie było linków, to jedyne wytłumaczenie, to usunięcie mojej wypowiedzi, bo im nie pasowała

I jak co to nie ja!


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 20-04-2011 18:03

Możesz skończyć wreszcie z tymi trzema kropkami na końcu niemal każdego zdania? Jaki jest tego sens? Bo w twoim przypadku nie widzę uzasadnienia ich użycia. Chcesz być jak Weteran?