Zagrajmy w...
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 (/showthread.php?tid=2196)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - MZLJ - 11-12-2012 19:15

Ona na siłę próbuje Cię przeprosić? Chyba bo boli ją to, że licznik subów się wolniej kręci od kiedy już jej nie polecasz.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - JudiMakeFun - 11-12-2012 20:26

No właśnie o to dokładnie chodzi. Aż zerknąłem na jej kanał ostatnio i stwierdziłem, że mało co przybyło jej. Liczyła, że obrażając mnie zabłyśnie, ale nic nie zyskała. Teraz próbuje wszystko zrobić tylko by wrócić w łaski... Niestety to tylko dziecko, więc nie ma się czym przejmować. Gorzej, jak będzie zachowywać się tak w normalnym życiu, bowiem zrozumie, że ten świat nie internetowy może być bardziej okrutny....


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Mrpati - 11-12-2012 21:29

Kolejna gafa z jej strony, już na samym początku filmu, YAY. Wspomina ona coś o zeszycie, więc podejrzewam że ma przygotowany tekst, ale jakim "niemądrym" trzeba być by nie sprawdzić co znaczy kardiolog...
Dodatkowo mówi ona że "niezrównoważona psychicznie" to domena kobiet, ta, dobrze wiedzieć że wiele kobiet z którymi gadam może w każdej chwili wbić mi nóż w plecy, poćwiartować, spalić i tłumacząc się że "niezrównoważona psychicznie to domena kobiet".
Taaaa, tylko mi się wydaje że tekst który ona pisała coś tak ma zbyt wiele dziur które można zrozumieć inaczej bądź ogólne inne znaczenie niż te które miało się znaleźć?
Gold musi sobie uświadomić pewne rzeczy bez których ona nic nie zrobi w realnym życiu.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - ninjowaty - 11-12-2012 21:31

Lekka przesada, co tu się dzieję... nawet jeżeli jest tak jest, to nikt nie ma prawa podważać jej moralność... To smutne, że ludzie w okresie świąt wciąż mają tylko jedno w głowie... Jeździcie po Niej, że internet jest nie dla Niej, ale widzę, dla Was też nie służy.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Elwood - 11-12-2012 21:49

Quote: Jeździcie po Niej, że internet jest nie dla Niej

Nie przeczytałeś tych siedmiu stron wątku, prawda? Czy po prostu nie zrozumiałeś naszych postów?


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - MZLJ - 11-12-2012 21:58

On się tutaj zarejestrował tylko po to, żeby ratować damę w opałach.

I z tymi świętami to też zaszalał; prawdziwe święto to teraz jest jedynie dla właścicieli sklepów. Nie mówiąc już o tym, że to nie jest forum katolickie; więc co to miał być za argument.