Zagrajmy w...
TOP 5 Youtuberów - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: TOP 5 Youtuberów (/showthread.php?tid=2495)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: TOP 5 Youtuberów - Tectologic - 04-02-2013 01:06

Rozwala Mnie jak ktoś pisze "shogun - świetny vloger hehe. Rozwala Mnie ten jego fałszywy uśmiech.

Osoby, które oglądam z losową kolejnością

Mandzio - Potrafi mówić czego niektórym osobom brakuje. Nie nudzę się na jego odcinkach, bo zawsze znajdzie jakiś temat, na który mógłby się wypowiedzieć i sprawić, że zostanę do końca przy odcinku.
Tivolt - za zajebiste unboxingi, filmiki z gier i ogólnie za ciekawy komentarz
Sou też oglądam z chęcią. Zazwyczaj vlogi na tematy, które mnie interesują.
Skkf za trzymanie jakiegoś poziomu. Nie drze się a mimo to nie raz rozrywa mi bebech od śmiechu. Ostatnio tak było na live z operacją. Dobrze, że nie byłem Hermanem.
Bananowy Janek za świetne materiały, dzięki którym wiem, że gra jest bądź nie jest warta kupna.
Ogólnie na yt ogladam zazwyczaj minefagi, więc kanałów z inną tematyką znam mało.
Oczywiście nie wypisałem tutaj wszystkich, ale sporo by było tego pisania. Tych, których nie wypisałem lubię tak samo jak tych, którzy się tu znaleźli.


RE: TOP 5 Youtuberów - Anonimowy - 05-02-2013 20:43

Polishadam28 - bardzo dobry vloger.
Saur0n100Vlog - również dobry vloger i zagrajmer jednak ostatnio nagrywa mało materiałów.
Weronikax33 - świetne vlogi i poradniki.

Oczywiście to byli tylko ci polscy YouTuberzy. Wolę oglądać zagranicznych vlogerów i zagrajmerów, gdyż prezentują najczęściej dużo wyższy poziom. Oczywiście najbardziej podobają mi się moje własne materiały.


RE: TOP 5 Youtuberów - Lugia007 - 06-02-2013 13:52

Polishadam28 - autor pokazujący cztery litery do kamery i grożący gnatem. Rzeczywiście dobry vloger...


RE: TOP 5 Youtuberów - Anonimowy - 06-02-2013 14:04

Każdy ma swój gust. Jedni wolą chińskie bajki dla dzieci, a inni mocne vlogi użytkownika Polishadam29


RE: TOP 5 Youtuberów - punio7 - 06-02-2013 19:21

Niektórzy lubią chodzić do teatru, niektórzy wolą spędzić ten czas pod budką z piwem.


RE: TOP 5 Youtuberów - Fvinter - 09-02-2013 03:19

UncleMroowa - mało znany, przede wszystkim recenzje nowości filmowych lub raczej luźne opinie
Ragnarok - denerwuje to, że dużo serii nie kończy, ale jakoś mi się go dobrze słucha
Procjon/Cytadela Zakarum - mało znany, świetny komentarz, warto wspomnieć chyba o zagrajmy z Diablo 2 gdzie Procjon przeszedł grę całą, od normalnego do piekła, paladynem na hardkorze i nie zanudził przy tym oglądających
Von Zay - Von Zay to Von Zay
yoshi7901 - komentarze do rozgrywek online FPSów, głos, którego dobrze się słucha, w porównaniu do najpopularniejszych jutuberów, którzy wrzucają masowo filmy z BF3 on potrafi grać


Moi ulubieni - Polski_Ziom - 09-02-2013 12:09

1. Klocuch12/KlocuchRecenzje - jest on trollem, wykorzystując tą świadomość wiadomość można go oglądać. Jest śmieszny. Recenzje, bajki, kabarety, seriale, konkursy, rysowanie, poradniki.
2. ReziPlayGames/ReziGaming/ReziPlayGamesAgain - nagrywa z wielu gier, często na multi, kontaktuje się z widzami.
3. Zchilloutowany - mało znany YouTuber, kręci tylko Minecrafta, ma ciekawe poradniki.
4. xCrezioo - bardzo mało widzów, kręci tylko głównie Minecraft, ale świetne filmy.
5. JJayJoker - ma być 5, więc go dodam, jest fajny, kręćiŁ z wielu gier, już nie nagrywa. Nie nagrywaŁ tylko Minecrafta, więc fajnie.


RE: TOP 5 Youtuberów - Rosyjanin - 09-02-2013 18:35

1. Azertoghil1 - Najlepszy kanał z creepypastami na polskim YT, ma do tego głos i odpowiednie podejście, miodzik
2. Gonciu - Oba kanały ma świetne. Zarówno te dla śmiechu (Zapytaj beczkę i inne filmiki z kanału TheBeeczka) i te na poważnie (z wybuchającychbeczek)
3. Adbuster - Dobry pomysł na kanał, niektóre akcje są naprawdę śmieszne
4. SciFun - Można faktycznie się czegoś nauczyć, w takiej formie nauka łatwo wchodzi do głowy
5. Gimberyry - Ciekawe i ambitne materiały.


RE: TOP 5 Youtuberów - missamii20 - 20-02-2013 22:38

1. Bungo21
2. Recenzjehorrorów
3. Masterczułekk
4. Ragnarok


RE: TOP 5 Youtuberów - Andre - 23-02-2013 14:33

missamii20 temat może i nie jest jakoś szczególnie ambitny ale wypadałoby podać uzasadnienie