Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - Orzeł - 20-08-2011 11:00

Moim zdaniem Rock ma przed sobą jeszcze tysiące nowych subskrybcji, więc o końcu jego kanału nie może być mowy. Natomiast jeśli chodzi o akcję Play Next to rzeczywiście pojawiają się konkretne problemy i chyba jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zaostrzenie regulaminu. To oczywiście nieco mija się z celem całej akcji, bo zaostrzenie regulaminu wiąże się z wykluczeniem znacznej ilości filmików, no ale trudno. Winę możemy zrzucić na część polskiej społeczności YT.


RE: Koniec RockAlone2k? - kisiel - 20-08-2011 11:41

(20-08-2011 11:00 )Orzeł Wrote:  Moim zdaniem Rock ma przed sobą jeszcze tysiące nowych subskrybcji, więc o końcu jego kanału nie może być mowy. Natomiast jeśli chodzi o akcję Play Next to rzeczywiście pojawiają się konkretne problemy i chyba jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zaostrzenie regulaminu. To oczywiście nieco mija się z celem całej akcji, bo zaostrzenie regulaminu wiąże się z wykluczeniem znacznej ilości filmików, no ale trudno. Winę możemy zrzucić na część polskiej społeczności YT.


Dokładnie zgodzę się z tym :)
Z tego miejsca chciałbym też pozdrowić właśnie Rock'a, i jego uroczego synka :)
Pozdrawiam
Kisiel


RE: Koniec RockAlone2k? - Lavos - 20-08-2011 17:37

Quote:Winę możemy zrzucić na część polskiej społeczności YT.

Zwalić winę na kogoś innego. To takie urocze.


RE: Koniec RockAlone2k? - Drops99full - 25-08-2011 10:33

Ja tam lubię Rocka, ale prawda prawdą że gdyby Play Next, nikt by nie wiedział że jest jakiś Rock, ja mu dałem suba za poradniki bardzo mi pomogły. A dodatkowa, jak zaczął robić Vlogi, jego społeczność była już rozwinięte, i ta pomogło mu zrobić tą powiedźmy karierę.


RE: Koniec RockAlone2k? - Burmacpl - 11-11-2011 18:39

Sława czasem uderza do głowy :/... Wiadomo im sławniejsza osoba, tym więcej ludzi pójdzie za jego przekonaniami, które powoli, można zacząć nazywać fetyszami. Nie sądzę jednak by liczba jego wrogów dalej rosła, wręcz przeciwnie wg mnie zmaleje ona za mnw. miesiąc, może 2.


RE: Koniec RockAlone2k? - lord1112 - 24-12-2011 14:07

Mandero-Jeżeli odszedłeś to nie myśl sobie ze cie on będzie polecał.To tak jak byś odszedł z firmy a później myślał ze twój były szef cie poleci inny.WTF???

[spoiler]I jeżeli wam rock nie pasuje to spier***dalać i nie oglądać.I rock nie odchodzi [/spoiler]
//warn za niekulturalne zachowanie


RE: Koniec RockAlone2k? - Sworson - 26-12-2011 12:26

Gdybyśmy, nie oglądali Rocka to byśmy nie wiedzieli, czy nam pasuję czy nie.

Nie rozumiem jego fenomenu. Dla wielu jest wzorcem, uczy. Ale, czego on uczy? Opowiada swoje przeżycia i w każdym filmiku powtarza, że nie zna się za bardzo na tym temacie i nie jest ekspertem w tej dziedzinie.


RE: Koniec RockAlone2k? - Lavos - 26-12-2011 13:49

Na tym opierają się głównie fenomeny - widzisz jeden element, który ci pasuje i zaczynasz pod jego kątem widzieć daną rzecz/osobę etc. Nawet jeśli potem wystąpi coś sprzecznego z elementem, który polubiłeś, to nadal lubisz, bardziej na zasadzie wmawiania sobie, że to jest dobre. A potem internety pełne rokóff i rojóff.


RE: Koniec RockAlone2k? - appareil - 26-12-2011 15:02

Efekt halo, ot co.


RE: Koniec RockAlone2k? - Jakvbek - 30-12-2011 13:37

Z PlayNext już raczej nic nie będzie, Rockowi się ewidentnie odechciało/znudziło :( A wielka szkoda, bo moi pierwsi widzowie napłynęli właśnie z PN :)