Zagrajmy w...
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? (/showthread.php?tid=569)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 14:41

@Carl: Nie znam osobę, która jest pod nickiem Chomik, nie sądzę bym, jak słusznie zauważyłeś, ponosił konsekwencje za to co ona piszę. I tak. Pytam się, co sądzisz dla ciebie byłoby dobrym argumentem. Pytam się poważnie. Nie chcę byś mi uwierzył, tylko chcę od ciebie wiedzieć co, w mojej sytuacji, będzie odpowiednim argumentem. Nie mam pomysłu, jak mogę udowodnić swoje stanowisko, ponieważ wszystko co mogłem podać podałem. Wszystko jest prawdą. Jednak ty ciągle mi zaprzeczasz. Powiedz po prostu co ciebie przekona?

Poza tym, wasze utęsknione mirrory :








RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - adriano95 - 16-08-2011 14:44

starygnom: Ważne jest, że odzyskałeś konto. Niczym innym się nie przejmuj :)

Pozdrawiam!


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 14:48

(16-08-2011 14:41 )Starygnom Wrote:  Pytam się, co sądzisz dla ciebie byłoby dobrym argumentem. Pytam się poważnie.
Po pierwsze, lepszy chat log niż napisanie:
Ja:
XXXX
Koleś:
XXXX

Tak samo mogę napisać:
Ja: Jestem Bogiem.
Gnomek: Tak, jesteś Bogiem.

Automatyczna prawda to zapewne nie jest, zapewne to zrozumiesz.

Po drugie, troszkę wtopiłeś z tym filmem "Do Q" - zmiana zdania po moim wypomnieniu mało mnie przekonała.

Inna sprawa to argumentacja Twoich kolegów, gdzie na moje przemyślenia odpowiadają "to tylko domysły" i wpychają swoją, jedyną prawdę, w tym czasie szydząc ze mnie, pisząc na przykład, jaki to ze mnie drama hunter (mowa o Tobie i CTSG). Po takim czymś śmiem wątpić, byś mógł się normalnie wytłumaczyć.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Lavos - 16-08-2011 14:48

(16-08-2011 14:03 )Starygnom Wrote:  @Lavos: Celem tamtego filmiku było wyrażenie opinii mojej. Ludzie ją poznali. Nie sądziłem, że istnienie tego filmiku w internecie jest tak ważne dla was.
Nie bardzo. Interesuje mnie tylko fakt, dla którego teraz ci 'się nie chce'.

Quote:Dla mnie osobiście nie - ludzie wiedzą co myślę o panie Q i to się dla mnie liczy. Nie mam żadnych oporów przed wstawieniem filmiku "Do Quasanda" poza jednym - to wywołuję wojnę w komentarzach, którą ciężko jest kontrolować niestety. Co do tamtego filmiku, czytałem komentarze, w miarę możliwości odpisywałem, jednak nie dałem rady przeczytać ich gdy liczba przekroczyła 500. Mam drobne problemy z czytaniem na komputerze, czy w to uwierzysz czy nie.
Jeszcze raz - przecież wiedziałeś, jakie konsekwencje przyniesie robienie tego filmiku. Przecież konto na YT masz nie od wczoraj. Jeśli nie chciałeś komentarzy, to równie dobrze mogłeś zachować swoją opinię dla siebie, bo na daną akcję reakcja jest nieuchronna, to proste jak dwa plus dwa. I teraz nie będziesz reuploadować, bo znów kilka osób z brakiem dystansu będzie się rzucać. Cóż, takie osobniki będą zawsze, jesteś na pewno tego faktu świadom. Dlatego to 'rozdrapywanie ran', to dla mnie zwyczajny wykręt.

Quote:W filmiku "sprostowanie" mówię to samo właściwie, co w poprzednim alogu o tej sprawie, tyle że bez przekleństw, nieco bardziej zrozumiale i wyjaśniam sprawy źle zrozumiałe ORAZ proszę o zaprzestanie kłótni.
Nie wiem co było w tamtym niezrozumiałe. I nadal nie wiem, czemu 'ci się nie chce'. I nadal nie za bardzo przełykam tak uprzejmych hakerów.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Chomik - 16-08-2011 14:51

Quote:Chwila, to ja mam Tobie napisać, co masz mi napisać, bym Ci uwierzył?
Chyba nie jesteś poważny?
Poza tym, to - że tak powiem - Twoja strona wyzwała mnie od idiotów.
Zwykle w takiej sytuacji Twoja wiarygodność spada, jednak nie zrobiłeś tego Ty, więc nie będę brał tego pod uwagę.

Ja cię wyzwałem od idiotów Carl? Chyba się grubo mylisz, ja cię nie wyzwałem to ty sam się teraz wyzywasz od idiotów, stwierdzając, że to ja cię wyzwałem, a prawda jest taka, że tylko przytoczyłem przykład.

I mówisz, że jestem stroną Gnomka, że niby się znamy, a może jesteśmy braćmi? Chłopie, nie mam prawa bronić kogoś? Jeśli kogoś bronię to nie znaczy, że go kocham... stop...

Nie mogę tego pisać, bo przecież za chwile wytoczysz teorię, że się tłumaczę tak bo jestem zaznajomiony z Gnomkiem i ogółem jesteśmy małżeństwem.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CTSG - 16-08-2011 14:53

CarlSheppards Wrote:Więc tak, ja piszę, dlaczego uważa, że to bullshit. W odpowiedzi dostaję "to tylko twoje domysły". To są Twoje argumenty, najczęściej.
Tak. Piszesz, że uważasz, że to bullshit, bo masz takie przeczucie. Wspaniały argument, który obala wszystkie fakty jakie zostały tutaj przedstawione. Szklaneczka Ginu Zwycięstwa w górę, Carl.
CarlSheppards Wrote:Tak samo mogę powiedzieć, że wszystko, co Ty piszesz w tej sprawie, to domysły.
Jak konkretne historie które zostały tutaj przedstawione mogą być domysłami? Co najwyżej możesz mi (nam) zarzucić kłamstwo. I jeśli już chcesz to zrobić, to proszę przedstaw nam jakieś argumenty.
CarlSheppards Wrote:Przecież odpisałem. W dodatku użyłem przeciw Tobie własnej broni - czyli nazywam wszystko domysłami, bo w końcu nie mają poparcia i są to ślepe argumenty.
Jak domysłem może być przedstawiony fakt? To co Ci napisałem, to nie jest teoria, tylko historia jakiej byłem świadkiem. Again, możesz mi zarzucić kłamstwo, ale domysłem się tego nie da nazwać, bo mija się to z definicją. Chociaż skoro już masz własne definicje argumentów, to może z domysłami jest podobnie?


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 14:56

(16-08-2011 14:51 )Chomik Wrote:  Ja cię wyzwałem od idiotów Carl? Chyba się grubo mylisz, ja cię nie wyzwałem to ty sam się teraz wyzywasz od idiotów, stwierdzając, że to ja cię wyzwałem, a prawda jest taka, że tylko przytoczyłem przykład.
(16-08-2011 13:39 )Chomik Wrote:  Ps: Carl, moje to 'myślę, że był' ? Nazwałbym cię kimś, ale niestety ludzie nie lubią gdy ktoś na przesad otwarty.

Moje argumentu to są te, gdzie mówię iż ty nakręcasz drakę, odpowiadasz jak idiota, a przy okazji dałeś w cytacie wiadomość nijak odnoszącą się do twojej wypowiedzi i mojego "argumentu", który nawet tam nie jest pokazany.

Chłopie, pisząc, że myślę iż był mam na myśli to, że nie wiem czy był bo go nie widziałem, nie widziałem twarzy Gnomka przy robienia draki / wkurwienia od zmieniania wszędzie haseł, dlatego tylko przypuszczam, a ty jesteś pewien swojego zdania jak... no, ty już wiesz jak kto.
//mam nadzieję iż potrafisz również dyskutować bez nazywania oponenta idiotą
Nawet sam administrator się upomniał. Wyzwałeś mnie, porównaniem.

(16-08-2011 14:51 )Chomik Wrote:  I mówisz, że jestem stroną Gnomka, że niby się znamy, a może jesteśmy braćmi? Chłopie, nie mam prawa bronić kogoś? Jeśli kogoś bronię to nie znaczy, że go kocham... stop...
Gdzie tak twierdzę? Napisałem tylko, że coś przypuszczasz, ale za argumenty przeciw Gnomkowi wyzywasz od idiotów.

(16-08-2011 14:51 )Chomik Wrote:  Nie mogę tego pisać, bo przecież za chwile wytoczysz teorię, że się tłumaczę tak bo jestem zaznajomiony z Gnomkiem i ogółem jesteśmy małżeństwem.
Nawet nie będę się rozpisywał, co do Twojego zachowania w tym momencie.


EDIT
(16-08-2011 14:53 )CTSG Wrote:  Tak. Piszesz, że uważasz, że to bullshit, bo masz takie przeczucie. Wspaniały argument, który obala wszystkie fakty jakie zostały tutaj przedstawione. Szklaneczka Ginu Zwycięstwa w górę, Carl.
Może wypadałoby przeczytać całość moich wypowiedzi.
Szydzenie ze mnie.

(16-08-2011 14:53 )CTSG Wrote:  Jak konkretne historie które zostały tutaj przedstawione mogą być domysłami? Co najwyżej możesz mi (nam) zarzucić kłamstwo. I jeśli już chcesz to zrobić, to proszę przedstaw nam jakieś argumenty.
No dobra, to kłamiecie.
Ale ja przedstawiłem swoje argumenty. Tyle, że one zostały nazwane "domysłami" i skontrowane "jedyną, słuszną prawdą".
Może najpierw Ty dostarcz mi argumenty normalne, a potem pytaj o nie mnie.

(16-08-2011 14:53 )CTSG Wrote:  Jak domysłem może być przedstawiony fakt? To co Ci napisałem, to nie jest teoria, tylko historia jakiej byłem świadkiem.
Oczywiście masz jakieś poparcie dla swoich słów? Tzn. moje to domysły, więc może Twoje to kłamstwo?

(16-08-2011 14:53 )CTSG Wrote:  Again, możesz mi zarzucić kłamstwo, ale domysłem się tego nie da nazwać, bo mija się to z definicją. Chociaż skoro już masz własne definicje argumentów, to może z domysłami jest podobnie?
Już tyle Ci to tłumaczę, ale dalej nie dociera.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 15:02

@Carl: Racja. Jednak szczere powiem , poza zrobieniem printsreenów nie ma innego sposobu, chyba, że go nie znam . Co do szyderstw- przepraszam, że odebrałeś to jako szyderstwo, nie było takie moje zamierzenie. Wybacz, nie słyszymy tonów swojego głosu, więc źle to wygląda w twoich oczach, a chciałem tylko stwierdzić, że zamiast rozważyć wszystkie opcje, trzymasz się tylko swoich przypuszczeń odnośnie do całej sprawy i tak jest właściwie w każdym przypadku. Jeszcze raz chciałbym przeprosić, jeżeli poczułeś się urażony.
@Lavos: Fakt "dla którego mi się nie chce" to zwykłe lenistwo i kłopot jakim jest reuploadowanie filmiku, czym dla mnie w czystej postaci jest. W subiektywnym odczuciu jest to kłopot dodatkowy. Wiedziałem o konsekwencjach kiedy robiłem tamten filmik i przyjąłem je. Sprawa w tym, że nie tyle, że nie chciałem komentarzy. Nie chcę znowu poruszać tej sprawy. Dla mnie to wygląda "jakbym nie dopiął swego i znowu chciałbym dopiec komuś", a tak nie jest. Raz powiedziałem, dla mnie to wystarczy. I tak, w takim świetle jest to rozdrapywanie ran - bo dla mnie to jest podejście typu, wybacz słowa "skurwiel nie poznał mojego stanowiska, to jeszcze mu bardziej dopierdolę" (słowa w cudzysłowie są ostre, ale chciałem pokazać dobitnie, co mam na myśli, mówiąc rozdrapywanie ran).
Co do sprostowania, może dla ciebie jest to wszystko jasne, jednak dla niektórych moich widzów, oraz widzów Quasanda nie do końca. Myśleli, że moim zarzutem jest samo partnerstwo, co jest spowodowane chaotycznością i niedopowiedzeniem w poprzednim alogu. Mili hakerzy ? Ten pan jest dla mnie miły, taka jest moja opinia. Oddał mi konto i obiecał nie wykorzystać informacji - to dla mnie jest dosyć miłe, bo mógł postąpić gorzej.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 15:05

(16-08-2011 15:02 )Starygnom Wrote:  a chciałem tylko stwierdzić, że zamiast rozważyć wszystkie opcje, trzymasz się tylko swoich przypuszczeń odnośnie do całej sprawy i tak jest właściwie w każdym przypadku. Jeszcze raz chciałbym przeprosić, jeżeli poczułeś się urażony.
Jasne, ponieważ nigdy nie dostaję innych odpowiedzi, jak "to tylko domysły" (zerując je), potem wpychają mi swoje "argumenty" (czyli robią 0:1) i chcą, bym się wybronił.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 15:07

Jeszcze raz. Wybacz jeżeli ciebie tym uraziłem. Tak, masz trochę racji, jednak nadal, snujesz tylko domysły.