Zagrajmy w...
Partner od pomarańczki - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Partner od pomarańczki (/showthread.php?tid=758)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Partner od pomarańczki - MCtoker - 24-10-2011 16:47

jakiego specjalnego zaproszenia??... OMG! Chodzi o to że mam partner'a od pomaranczki i oni nie chca mi odlaczyc ich cmsa a dostalem zapro od yt.. Wiec napisac do supportu zeby wylaczyli mi cmsa od pomaranczki i opcja z partnerstwem od yt nie zniknie? To zapro co dostałem? I co dokladnie napisac supportowi?


RE: Partner od pomarańczki - Przemcio - 24-10-2011 16:57

Nieogarze, odpowiedziałem Ci na Twoje pytanie, które brzmi

MCtoker Wrote:Chodzi o to że jak napiszę do supportu żeby odłączyli mi cms'a to opcja o partnerstwo nie zniknie?

Tą opcje masz zawsze (nawet przy 0 liczbie widzów), po prostu wchodzisz tu i wysyłasz aplikację. A jak Cię wyróżnili, to zapewne masz dużą szansę na dostanie partnera.


RE: Partner od pomarańczki - baku10x - 24-10-2011 19:00

Takiego partnera nie chciałbym mieć =] Bo jeszcze sie nas zapyta co zrobić, żeby dostawać kase z partnerstwa :D


RE: Partner od pomarańczki - MCtoker - 24-10-2011 20:37

Ohh super Baku. To ja myślałem że chodzi o zaproszenie, takie że mam już partnera tylko wypełnię to. Ale dziwne bo się pytałem innych let's player'ów, typu. MultiGamePlayGuy, TheMeespiher, ManderoPX. I odpisali mi że to jest zaproszenie na partner'a czyli że nie mam duże szanse tylko NA PEWNO. Albo ich źle zrozumiałem. A o tej opcji to ja wiem " ogarze ".. Tylko dziwne że wysłali zapro bo mam duże szanse.. Myślałem że YT olewał osoby mające po 5k widzów nawet a tu nagle komuś dają zapro..


"Zostałeś zaproszony do programu partnerskiego YouTube!" hmm...


RE: Partner od pomarańczki - baku10x - 24-10-2011 20:46

Koleś, to weź pomysł. Dostajesz zaproszenie, to po odejsciu z CMS netcomu nic sie z tym zaproszeniem nie stanie. I zaproszenie to nie "duże szanse" tylko 99%pewność. Nie było sensu pytać się innych tylko wziąść to na logike, ale jak widzę tego u ciebie brak.


RE: Partner od pomarańczki - Mandero - 24-10-2011 22:00

Boże.

Odpiszę Tobie, bo mam litość.

Po prostu piszesz do supportu YouTube, aby odłączyli Ciebie od CMSa z Netcomu. Następnie po prostu dołączasz do programu partnerskiego od samego YouTube.


RE: Partner od pomarańczki - expexpnoexp - 25-10-2011 11:24

(24-10-2011 22:00 )Mandero Wrote:  Boże.

Odpiszę Tobie, bo mam litość.

Po prostu piszesz do supportu YouTube, aby odłączyli Ciebie od CMSa z Netcomu. Następnie po prostu dołączasz do programu partnerskiego od samego YouTube.


Mandero, ile czekałeś na odłączenie z CMS'a po napisaniu do supportu YouTube?


RE: Partner od pomarańczki - Kocurek_PL - 26-10-2011 11:06

Mogli byście dać mi kontakt do tej "Pomarańczki" nie chce kasy za filmy chce tylko banner itd.


RE: Partner od pomarańczki - MCtoker - 26-10-2011 12:45

Ehh.. Po prostu źle zrozumiałem co nie których.. Nigdy nie pisałem do supportu i chce się upewnić.. To jest to?:

Code:
http://www.google.com/support/youtube/bin/request.py?contact_type=otherlegal



RE: Partner od pomarańczki - Adeo - 28-10-2011 07:25

Ile czeka się na odpowiedź od nich?