Zagrajmy w...
Kobiecy Let's Play i plagi gier - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Kobiecy Let's Play i plagi gier (/showthread.php?tid=343)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier - Kern3l - 16-06-2011 22:11

Ha, tylko czekałem, aż Kyotka się wypowie ;> Nie bez powodu polecam ją na moim kanale, a nie polecam zbyt wielu osób. Przyjemnie się ogląda, słucha krytyki, tylko jeszcze nie nauczyła się odpowiadać na swoim kanale na dyskusje na nim zaczęte ;P

Generalnie mi bardziej się podoba komentarz damskim głosem. Odmiennie od muzyki - wolę wokalistów, niż wokalistki. Dziwne.

Z kolei nie podoba mi się głos Panczak (jej nick się odmienia? Who knows).



(16-06-2011 16:24 )Gik Wrote:  Heheh, ciekawe, kiedy jedna z naszych rodzimych zagrajmerek podchwyci ten pomysł.





For fuck's sake, she's ugly...

Ja coś takiego lubię, jak oglądam jakieś topowe turnieje - widać reakcje gracza. Z kolei różowa kobiałka tak się komponuje z minecraftem, że powstaje kicz nad kiczami.

Uważam, że jakikolwiek sens ma to jedynie w przypadku kobiet (kto by chciał oglądać np. mój paskudny ryj - wystarczy na filmach balikowych), ale jestem przeciwko pokazywaniu publicznym twarzy przez prowadzące LP. Powoduje to same problemy.

Zastanawiałem się nad wrzucaniem dodatkowego filmiku z boków (np. lewa strona to horizontal flip prawej, przesunięty w czasie), gdy stosunek rozdzielczości gry wymusza czarne paski boczne. Np. filmik "treningowy" z mojego machania balikiem, sama ręka + balik, w skali szarości, przyciemniony. W nudniejszych momentach można by zawiesić na czymś oko. Na razie to jedynie pomysł, choć kto wie, co jeszcze mi przyjdzie do głowy ;>