Zagrajmy w...
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? (/showthread.php?tid=569)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 15:09

(16-08-2011 15:07 )Starygnom Wrote:  Jeszcze raz. Wybacz jeżeli ciebie tym uraziłem. Tak, masz trochę racji, jednak nadal, snujesz tylko domysły.
Oczywiście, ale nie biorę ich znikąd. Opisuję skąd twierdzę tak, a nie inaczej.
Jednak zamiast napisać mi czemu się mogę mylić - jak zrobił to Kaszubiak, piszecie mi "to domysły, a nasze to fakt", a tak samo nie macie żadnego poparcia.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 15:13

To prawda, dlatego poprosiłem ciebie, o to co poprosiłem parę postów wcześniej. Wybacz, że przeoczyłem fakt opisywania czemu się mylisz, ale nie sądzę byś mi uwierzył w danej sytuacji.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 15:19

(16-08-2011 15:13 )Starygnom Wrote:  To prawda, dlatego poprosiłem ciebie, o to co poprosiłem parę postów wcześniej. Wybacz, że przeoczyłem fakt opisywania czemu się mylisz, ale nie sądzę byś mi uwierzył w danej sytuacji.
Teraz raczej za późno.
Tym bardziej, że CTSG próbuje mi dalej wmawiać, jakie moje to domysły, niepoparte niczym, ale jego to prawda.
Co prawda też nie poparta niczym - w tym problem.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Lavos - 16-08-2011 15:19

(16-08-2011 15:02 )Starygnom Wrote:  @Lavos: Fakt "dla którego mi się nie chce" to zwykłe lenistwo i kłopot jakim jest reuploadowanie filmiku, czym dla mnie w czystej postaci jest. W subiektywnym odczuciu jest to kłopot dodatkowy. Wiedziałem o konsekwencjach kiedy robiłem tamten filmik i przyjąłem je. Sprawa w tym, że nie tyle, że nie chciałem komentarzy. Nie chcę znowu poruszać tej sprawy. Dla mnie to wygląda "jakbym nie dopiął swego i znowu chciałbym dopiec komuś", a tak nie jest. Raz powiedziałem, dla mnie to wystarczy.
Jak poruszasz znów sprawę, publikując znów taką samą opinię? Przecież powtarzasz dokładnie to samo.
I czy chcesz komuś dopiec, skąd takie wnioski? Zdawało mi się że chciałeś jedynie wyrazić własną opinię.

Quote:I tak, w takim świetle jest to rozdrapywanie ran - bo dla mnie to jest podejście typu, wybacz słowa "skurwiel nie poznał mojego stanowiska, to jeszcze mu bardziej dopierdolę" (słowa w cudzysłowie są ostre, ale chciałem pokazać dobitnie, co mam na myśli, mówiąc rozdrapywanie ran).
Naciągasz na siłę. To przecież jasne, że jeśli ktoś naprawdę będzie chciał, to dojdzie zaraz do obrazy JPII przez ciebie. Tylko nie w tym rzecz. Chodzi o to, za czym stoisz ty i czy stoisz solidnie. Znów jestem ciekaw skąd takie słowa, z komentarzy krzykaczy? Jeśli tak, to takie coś należy weryfikować. Bo skłonnyś w to uwierzyć jeszcze.

Quote:Co do sprostowania, może dla ciebie jest to wszystko jasne, jednak dla niektórych moich widzów, oraz widzów Quasanda nie do końca. Myśleli, że moim zarzutem jest samo partnerstwo, co jest spowodowane chaotycznością i niedopowiedzeniem w poprzednim alogu.
Adnotacje, opis...byłeś leniwy na reupload, a już ochoczy jeśli chodzi o..ponowne poruszenie sprawy?

Quote:Mili hakerzy ? Ten pan jest dla mnie miły, taka jest moja opinia. Oddał mi konto i obiecał nie wykorzystać informacji - to dla mnie jest dosyć miłe, bo mógł postąpić gorzej.
Właśnie. Bardzo mili, co napełnia mnie dla całego faktu rzekomego hackingu sceptycyzmem. To tak, jakbyś spotkał cyfrowego Robin Hooda.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Mczulek - 16-08-2011 15:25

Fakt jest taki, ze w zaden sposob zadna ze stron ( czyt. Gnomek i Carl ) nie moga udowodnic sobie swoich racji. Otoz, Carl oswiadczyl, ze uwaza, ze cala sprawa z hackowaniem konta gnomka, po czym usuniecie jego filmikow nt. Quasanda o ktorym jest ostatnio bardzo glosno jest jednym wielkim klamstwem i zostalo to wymyslone przez Gnomka zeby w latwy sposob pozbyc sie "problemu" jaki sie pojawil po dodaniu przez ww. Gnomka w filmikach. Natomiast Gnomek i pare innych osob probuje przekonac Carla, ze sie myli. Ze Hack byl prawdziwy, ze mily hacker oddal konto gnomkowi i zaprezentowal tym tylko swoja potege, jaka z cala pewnoscia posiada, ze Gnomek tego nie zaplanowal i to wszystko jest czystym przypadkiem a konto zostalo odzyskane i nie ma o czym mowic. - HAPPY END.
ALE, Wasza dyskusja darzy do nikad. Dlaczego? Gnomek nawet gdyby pokazal nam ssy z calej tej rozmowy, moznaby stwierdzic ze sam to zaplanowal. Do czego zmierzam? Zadna ze stron nie ma zadnych "namacalnych" dowodow w tej sprawie. Jedynie te ssy, o ktorych juz wspomnialem. Carl, ludzie mowia, ze to sa Twoje domysly bo w zaden sposob nie udowodniles tego, ze Gnomek klamie, nikt nie udowodnil tez ze nie klamie.
Ja sadze, ze Gnomek nie zmyslil tej calej historii a cala ta klotnia juz powoli traci sens ...


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 15:30

(16-08-2011 15:25 )Mczulek Wrote:  Natomiast Gnomek i pare innych osob probuje przekonac Carla
Oni nie chcą mnie przekonać. Oni chcą mi wmówić, że się mylę. Domysły itp. Już nie wiem, który raz o tym piszę.

(16-08-2011 15:25 )Mczulek Wrote:  Jedynie te ssy, o ktorych juz wspomnialem.
Cóż, te screeny byłyby lepsze niż pisanie Ja: mówię tak. Hakjer: mówi tak.

(16-08-2011 15:25 )Mczulek Wrote:  Carl, ludzie mowia, ze to sa Twoje domysly bo w zaden sposob nie udowodniles tego, ze Gnomek klamie, nikt nie udowodnil.
Ja sadze, ze Gnomek nie zmyslil tej calej historii a cala ta klotnia juz powoli traci sens ...
Nikt też jeszcze nie udowodnił, że to nie jest kłamstwo, o czym zresztą jest Twój post.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Selevan - 16-08-2011 15:33

Bo tego się nie da udowodnić. Screenshoty też można sfabrykować.

Stoicie w miejscu panowie.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - MCL - 16-08-2011 15:35

Przyszedłem tu jako subskrybent Gnomka za linkiem (a raczej nawiązaniem w filmiku, heh) do forum, bo chciałem dowiedzieć się więcej w sprawie, a przy okazji widzę że trafiłem na niezły flamewar ;) Ale do rzeczy.

Ten cały hakerek- lamerek użył najprostszych metod by wbić na czyjeś konto. Nie wiem, czy zauważyłeś, Carl, ale oprócz rozgłosu nad swoją żałosną akcją poprzez umieszczenie filmiku propagandowego na koncie YT i usunięciu dwóch niewygodnych filmów nie zrobił NIC. Mógł na przykład wejść tutaj, zacząć rozgłaszać wszem i wobec swoje poglądy, mógł zaatakować jeszcze dziesiątki innych for na których udziela się Gnomek. Ale nie zrobił tego z 1 przyczyny: nie miał hasła, a łażenie po forach i klikanie w "przypomnij hasło" byłoby żmudną pracą i grożącą szybkim wykryciem.

Obalając teraz twój tok myślenia, w którym chyba jesteś jedyny, po cholerę Gnomek miałby:
a) rozsiewać film propagandowy, którego cel Gnomka obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg
b) kasując filmik ze swoją opinią, którą narobił sobie wrogów, ale to była nadal jego opinia - bądź co bądź subskrybuje Gnomka dlatego że nie boi się wyrażać swojego zdania - takich ludzi cenię.

Już w związku z tym filmikiem propagandowym, można na chłopski łeb wykluczyć związek gnoma z tą sprawą. Ale nie, zawsze znajdzie się ktoś kto "wie lepiej". Carl, z ciekawości, jesteś fanatykiem NWO czy innych teori spiskowych nie mających niczego wspólnego z logicznym myśleniem ? ;)

Co do wspomnianego gdzieś niżej "cyfrowego robin hooda"... gdyby hakerek skasował konto gnoma/rozwalił je, nie miałby pożytku, a tak to zostawił sobie furtkę na przyszłość + rozgłos. Bo o to w tej całej sprawie chodzi, zauważcie że ten temat ma 7 stron a nie minęło tak dużo od momentu shackowania.

Pozdrawiam, jako że to mój pierwszy post tutaj ;)


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CTSG - 16-08-2011 15:41

' Wrote:Oni nie chcą mnie przekonać. Oni chcą mi wmówić, że się mylę. Domysły itp. Już nie wiem, który raz o tym piszę.
Rozpędziłeś się Carl. Dyskusja wzięła się stąd, że zanegowałeś wypowiedź Gnomka. To ty usilnie starasz się wszystkim udowodnić, że jesteśmy w błędzie prezentując coraz to bardziej absurdalne wersje zdarzeń, alternatywne do tych, które zostały przedstawione. Argumentów nadal brak.

Nazwałeś nas kłamcami. Chętnie usłyszę na jakiej podstawie to wnioskujesz.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Chomik - 16-08-2011 15:46

Quote:Chomik napisał(a):
Ps: Carl, moje to 'myślę, że był' ? Nazwałbym cię kimś, ale niestety ludzie nie lubią gdy ktoś na przesad otwarty.

Moje argumentu to są te, gdzie mówię iż ty nakręcasz drakę, odpowiadasz jak idiota, a przy okazji dałeś w cytacie wiadomość nijak odnoszącą się do twojej wypowiedzi i mojego "argumentu", który nawet tam nie jest pokazany.

Chłopie, pisząc, że myślę iż był mam na myśli to, że nie wiem czy był bo go nie widziałem, nie widziałem twarzy Gnomka przy robienia draki / wkurwienia od zmieniania wszędzie haseł, dlatego tylko przypuszczam, a ty jesteś pewien swojego zdania jak... no, ty już wiesz jak kto.
//mam nadzieję iż potrafisz również dyskutować bez nazywania oponenta idiotą
Nawet sam administrator się upomniał. Wyzwałeś mnie, porównaniem.

Hah.. To wy myślicie, że ja kogoś nazwałem idiotą? Chodziło mi o prowokatora, a nie o idiotę, idiotę mówię wprost, o ile mogę ;).