Zagrajmy w...
Zarabianie - Adsense - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Zarabianie - Adsense (/showthread.php?tid=913)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Zarabianie - Adsense - nehiro250 - 20-12-2011 21:41

To konto Adsense to partnerstwo?Bo sam się pogubiłem


RE: Zarabianie - Adsense - BumblleHead - 20-12-2011 21:52

Jeżeli nie jestem pełnoletni to nie mogę zarabiać na AdSense, ale partnerstwo nadal wchodzi w grę, tak?


RE: Zarabianie - Adsense - Kern3l - 20-12-2011 22:56

Gmatwacie, gmatwacie. Partnerstwo to umowa między użytkownikiem a Google, która zawiera także AdSense. Sam program AdSense jest odrębną rzeczą od partnerstwa, ale wchodzi w jego skład. Ponadto dochody użytkownika podlegają opodatkowaniu, co warto wziąć pod uwagę przy robieniu "trików".

Wypada dodać, że samo YT ma problemy z oddzieleniem AdSense i programu partnerskiego - jeśli w podaniu do partnerstwa zamieścicie inne konta jako poboczne, to wszystko zostanie spięte w jeden, niedziałający (póki nie aktywują) program partnerski i jednocześnie AdSense z głównego konta rozszerza się o te poboczne. Jak nie zaakceptują Was do programu partnerskiego, to konta nadal zostają spięte i mogą zostać wyłączone nawet z AdSense (jak u mnie było - chyba to ich prowizoryczny sposób z radzeniem sobie z tymi spięciami kont).


RE: Zarabianie - Adsense - nehiro250 - 21-12-2011 07:09

Czyli mogę coś w tym momencie zrobić aby mieć to konto?


RE: Zarabianie - Adsense - Kern3l - 21-12-2011 16:40

Nie w tym momencie. Nie możesz zmienić ukrytego wieku na YT, przez który odrzucili Twoją prośbę. Nie możesz składać żadnego podania o ponowny przydział AdSense. Możesz złożyć podanie o program partnerski, przy czym odpowiedź będzie albo identyczna, albo nawet nie pofatygują się cokolwiek napisać oprócz standardowego odmownego listu.

Masz 3 opcje: odpuścić sobie, poczekać do pełnoletności lub założyć nowe konto ze ściemnianym wiekiem.


RE: Zarabianie - Adsense - nehiro250 - 21-12-2011 18:03

1.Dostałem info że jeśli warunki się spełnia(18 lat) to moge ponownie napisać(Adsense)
2.Nie wiem czemu ale na yt podawałem że mam 14 lat a wyskakuje że mam 16 więc to spoko;p


RE: Zarabianie - Adsense - Kern3l - 21-12-2011 18:42

(21-12-2011 18:03 )nehiro250 Wrote:  1.Dostałem info że jeśli warunki się spełnia(18 lat) to moge ponownie napisać(Adsense)

Tak, a tutaj masz napisane jak spiąć AdSense z YT.


RE: Zarabianie - Adsense - nehiro250 - 21-12-2011 19:27

Oglądałem twego Fear'a ostra jazda nigdy nie widziałem tej gry;p

spinać i tak mogę po 18 latach;/


RE: Zarabianie - Adsense - Andzia639 - 23-12-2011 20:15

Potwierdzam wypowiedź Kernela odnośnie adsense

Jak ktoś otrzymał możliwość zarabiania na swoich filmach bez partnerstwa to niech lepiej nie zgłasza się do programu partnerskiego gdyż dnia dzisiejszego otrzymałem odmowę dołączenia do programu partnerskiego i natychmiastowo wyłączyli mi możliwość zarabiania bez partnerstwa. Spróbuję się skontaktować z supportem YT oraz wezmę pod uwagę możliwość partnerstwa per Agorę bo nie chcę zrezygnować ze zysku z reklam który dosłownie finansuje mi działalność (1 miesiąc zysku pozwalał mi na 2-3 miesiące projektów z nówek), ale trzeba się najpierw dowiedzieć czy jak YT wyłączyło opcję to czy Agora może je aktywować ponownie.


RE: Zarabianie - Adsense - Ic3m4n2u - 26-01-2012 20:12

Cóż... Ja rozwiązałem to tak... Mianowicie dostałem e-maila że mogę generować przychód z moich filmików. No to sobie przemyślałem i stwierdziłem : "czemu nie?". Więc pogadałem z moim tatą, który założył sobie konto na Gmail'u (ja nie mogę sobie sam tak zrobić bo za miecha dopiero będę miał 15 lat). Powiązałem konto Gmail mojego taty z moim kontem na YT i tak sobie zarabiam. I to nie jest właśnie partner. Sam się dziwię jak to możliwe że zaproponowali mi coś takiego gdy miałem chyba ok 70 widzów ale dobra... :D