Zagrajmy w...
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? (/showthread.php?tid=569)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 15:47

(16-08-2011 15:41 )CTSG Wrote:  Rozpędziłeś się Carl. Dyskusja wzięła się stąd, że zanegowałeś wypowiedź Gnomka.
Napisałem dlaczego. To nie było "bo nie", tylko wytłumaczone czarno na białym.

(16-08-2011 15:41 )CTSG Wrote:  To ty usilnie starasz się wszystkim udowodnić, że jesteśmy w błędzie prezentując coraz to bardziej absurdalne wersje zdarzeń, alternatywne do tych, które zostały przedstawione. Argumentów nadal brak.
Nazwałeś nas kłamcami. Chętnie usłyszę na jakiej podstawie to wnioskujesz.
A Ty nawet nie starasz się udowodnić, dlaczego moje wypowiedzi to "domysły". Zamiast tego nie bierzesz ich pod uwagę, wciskasz swoje argumenty i chcesz, bym się bronił.
To tak nie działa. Najpierw odpowiedz na moje z sensem, a potem podaj swoje.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - MCL - 16-08-2011 15:53

Quote:A Ty nawet nie starasz się udowodnić, dlaczego moje wypowiedzi to "domysły".Zamiast tego nie bierzesz ich pod uwagę, wciskasz swoje argumenty i chcesz, bym się bronił.

To tak nie działa. Najpierw odpowiedz na moje z sensem, a potem podaj swoje.
Ponieważ są zbyt absurdalne, jakby wyciągnięte z jakiegoś taniego serialu s-f, przynajmniej w moim odczuciu, bezstronnego obserwatora.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 15:54

(16-08-2011 15:53 )MCL Wrote:  Ponieważ są zbyt absurdalne, jakby wyciągnięte z jakiegoś taniego serialu s-f, przynajmniej w moim odczuciu, bezstronnego obserwatora.
W takim razie rozwiń myśl.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - MCL - 16-08-2011 15:56

Jak inaczej to rozwinąć, skoro to co podajesz jest zbyt absurdalne, by mogło się zdarzyć? Moja wypowiedź na ten temat leży stronę wstecz.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 15:58

(16-08-2011 15:56 )MCL Wrote:  Jak inaczej to rozwinąć, skoro to co podajesz jest zbyt absurdalne, by mogło się zdarzyć? Moja wypowiedź na ten temat leży stronę wstecz.
Niezłe rozwinięcie.
Widać wiesz, o czym piszesz.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - MCL - 16-08-2011 16:00

Nigdy nie twierdziłem inaczej, w takich sprawach używanie logicznego myślenia pomaga..


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 16:00

(16-08-2011 16:00 )MCL Wrote:  Nigdy nie twierdziłem inaczej, w takich sprawach używanie logicznego myślenia pomaga..
W takim razie może zacznij słuchać swoich rad.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - punio7 - 16-08-2011 16:01

(16-08-2011 15:56 )MCL Wrote:  Jak inaczej to rozwinąć, skoro to co podajesz jest zbyt absurdalne, by mogło się zdarzyć? Moja wypowiedź na ten temat leży stronę wstecz.

To nie jest zbyt absurdalne aby się zdarzyło: MegaZajka już tak zrobił a Carl po prostu nie ufa ludziom na słowo. Dokładna lektura tematu przed wejściem do dyskusji naprawdę pomaga.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CTSG - 16-08-2011 16:04

CarlSheppards Wrote:Napisałem dlaczego. To nie było "bo nie", tylko wytłumaczone czarno na białym.
Yup - po 2 stronach dyskusji pokusiłeś się o stwierdzenie, że argumenty jakie prezentuje Gnomek są "zbyt wygodne" i że Cię to "nie przekonuje". Jeśli miałeś coś do powiedzenia, to po co było to droczenie się przez kilka stron?

CarlSheppards Wrote:A Ty nawet nie starasz się udowodnić, dlaczego moje wypowiedzi to "domysły". Zamiast tego nie bierzesz ich pod uwagę, wciskasz swoje argumenty i chcesz, bym się bronił.
Nie? To dlaczego wysłałem Ci na PW posiadane przeze mnie fakty mimo, że na chwilę obecną są poufne? Nie zgadzam się z tym co mówisz głównie dlatego, że wiem na temat tej sprawy nieco więcej niż Ty, co już Ci udowodniłem. I posiadane przeze mnie informacje łatwo podważają Twoją tezę. Szkoda, że je ignorujesz, a mnie bezpodstawnie nazywasz kłamcą. Kto tu ejst wygodny, co Carl?

CarlSheppards Wrote:To tak nie działa. Najpierw odpowiedz na moje z sensem, a potem podaj swoje
Odpowiedziałem Ci na PW zanim jeszcze odpowiedziałem tutaj. Przypominam, że w wiadomości udowodniłem Ci, że atak był prawdziwy i jak do tego doszedłem.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - MCL - 16-08-2011 16:05

Quote:W takim razie może zacznij słuchać swoich rad.
Nie słucham ich, stosuje się do nich...

Nie znam MegaZajki, a Gnomek po prostu nie wydaje się być osobą do tego zdolną. Czemu? Cytat z filmiku, mogłem przekombinować:
Gdyby to był mój troll to byłbym z tego dumny
Dla mnie wystarczy.

Co do nieufności..pff, ja też nie ufam ludziom. Z tym że nie muszę tego manifestować wszem i wobec wszystkim na forum: dla zdobycia "szacunu na dzielni".