Zagrajmy w...
Problemy początkującego... - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problemy początkującego... (/showthread.php?tid=1001)

Pages: 1 2


Problemy początkującego... - Magda990 - 04-01-2012 19:47

Siemka jak to początkujący zagrajmer mam mega kłopoty :(
1.Mój głoski nie należy do zbytnio "mikrofonowych" (jest strasznie gruby) a mikro nie jest najwyższej klasy (za 12zł w media).Problem tkwi w tym że mikro dodatkowo go zgrubia :( Więc chcę go z lekka wychudzić.
2.Stały problem nie tylko u mnie u koleżanki też :( Fraps spóźnia dźwięk co jest po prostu nie do zniesienia.Próbowałam wszystkiego :( Nic nie działa.
Delty kompa:
Ram:512-nie za dużo ale jest ^^
Karta Graficzna: Nvidia GeForce 7100 (w planach zmiana ale kiedy i na co to nie wiem)
Procesor:Intel Celeron D 3.20GHz.
Windows XP
3.Co?,gdzie? i jak? mam to zrobić i zacząć
Z poważaniem Madzia


RE: Problemy początkującego... - TheEurola - 04-01-2012 21:28

Cześć.
Najlepiej byłoby gdybyś wstawiła linka do jednego z Twoich filmów. Wtedy łatwiej byłoby ocenić co i jak z Twoim głosem.
Co do frapsa, też miałam ten problem. Odinstaluj frapsa i zainstaluj inną wersję (najlepiej 3.4.6 lub 3.4.7, chociaż każda inna może być, generalnie chodzi o to, aby była ponad wersję 3). Mi to pomogło. Radzę pokombinować w tę stronę.


RE: Problemy początkującego... - nehiro250 - 05-01-2012 07:04

Na xp nie chodzi wersja 3.4.3 nagrywa 2s grę i się wyłącza przynajmniej u mnie .U mnie dobrze śmiga wersja 3.2.3 co do spóźniania dźwięku pobierz Gom Playera i zobacz mi tez badziewny Windows media Player często szwankuje albo po prostu wrzuć filmik na yt i jeszcze taki procek i karta graficzna na tyle ramu;OO


RE: Problemy początkującego... - Magda990 - 05-01-2012 16:16

kaski nie mam na remont ale zbieram :)
dobra spróbuję :)


RE: Problemy początkującego... - Kornik755 - 05-01-2012 17:27

Jak dla mnie, za słaby komp, żeby nagrywać :P Szczególnie ten ram i karta... Zmienisz na 8800GT i masz z dyni, a co do ramu, to co najmniej 2 gb


RE: Problemy początkującego... - nehiro250 - 05-01-2012 18:32

Ja mam sprzęt jaki mam jakoś let's play nagrywam nie masz tu racji aczkolwiek masz pod względem wymiany części w miarę możliwości.


RE: Problemy początkującego... - Kornik755 - 06-01-2012 12:08

BTW/ jaki mamsz ram? DDr1, czy 2?


RE: Problemy początkującego... - appareil - 06-01-2012 16:18

Quote:spóźniania dźwięku pobierz Gom Playera
Nie ściągaj, ludzie lubią sobie zaiwanić jeden czy drugi kodek bez pytania o zgodę.
Go for Media Player Classic.
Quote:Zmienisz na 8800GT i masz z dyni
Polecanie czteroletnich kart graficznych to raczej kiepski pomysł.
Quote:jaki mamsz ram? DDr1, czy 2?
Intel, więc DDR2
Co do głosu, nie dałaś żadnych linków, więc nie mam możliwości oceny - nie obraziłbym się, gdybyś podrzuciła jakiś materiał


RE: Problemy początkującego... - Kornik755 - 06-01-2012 17:48

No wiesz, stare, ale jare (i do tego tanie), utrzyma każdą nową gierkę, więc nie widzę powodu, dlaczego kiepska :P


RE: Problemy początkującego... - nehiro250 - 06-01-2012 18:00

Każdą gierkę/lol
Wymieniłbym ci dużo gierek których nie utrzyma nawet na minimalnych
Ale dobra koniec offtopowania co do media player classic jest super polecam.