Zagrajmy w...
Steam - Problem z e-mailem - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Steam - Problem z e-mailem (/showthread.php?tid=1018)



Steam - Problem z e-mailem - Szaq - 16-01-2012 00:54

Hello,
Pisze tu do was z prośbą o pomoc ponieważ ostatnio robiłem format kompa i zmieniałem windowsa xp na windowsa 7. Po formacie postanowiłem zainstalować SR 2 oraz niezbędnego Steam'a. Ostatnio(chyba) wprowadzili coś takiego że jeśli wchodzisz na steam'a z innego komputera to na twój e-mail przychodzi kod bez którego steam'a nie włączysz. I w tym problem bo zapomniałem swojego e-maila... Dzień przed formatem na steam'ie zmieniłem e-maila na drugiego lecz tak na prawde się nie zmienił (chociaż pisało że się zmienił -.-). Jest jakaś opcja przypomnienia e-maila / zmiany e-maila czy czegoś w tym stylu ? Pisałem już do supportu ale otrzymałem jakąś dziwną odpowiedź która wyglądała jak by to po prostu był bot nie czytający odebranej wiadomości. Mam key'a do SR2 jakby co. Pomóżcie bo bez tego konta steam będę musiał wstrzymać się z LP !


RE: Steam - Problem z e-mailem - Sou - 16-01-2012 16:54

Support ci powinien pomóc jeśli masz jakiś dowód zakupu gry (te co przychodzą w emailach i mimo że jest napisane "wydrukuj tą wiadomość" wszyscy je kasują a potem są w d^&@ ;). Jeśli uda ci się już z człowiekiem jakimś pogada to taki wydrukowany email, po zescanowaniu i wysłaniu powinien wystarczyć do odblokowania konta czy tam zmiany adresu email na który przychodzi ten klucz aktywacyjny


RE: Steam - Problem z e-mailem - Szaq - 16-01-2012 16:59

Ekhm jako dowód to mógłbym zrobić zdjęcie cd-key'a bo mam wersje pudełkową :D Tylko co dokładnie wpisać w wysyłaniu wiadomości do supportu ;/


RE: Steam - Problem z e-mailem - Lavos - 17-01-2012 19:14

Quote:Pomóżcie bo bez tego konta steam będę musiał wstrzymać się z LP !
So what seems to be problem again?