Zagrajmy w...
Nowy let's player :) - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Nowy let's player :) (/showthread.php?tid=1019)



Nowy let's player :) - Dejkos - 16-01-2012 13:36

Cześć bardzo chciał bym nakręcać let's playe jednak już na samym początku napotykam się na problem. Szukałem masy poradników ściągałem masę programów i co? One nic nie dały dlatego zacząłem po prostu pytać ludzi na forum :). Mój problem polega na tym że nie mogę nagrać głosu i dz z gry jednocześnie a dogrywanie głosu w grę nie wchodzi. Najlepszym rozwiązaniem było by używanie frapsa do nagrywania dz z gry a audacity do mojego głosu problem tu polega taki że mój głos skacze co jakiś czas mój głos ma inną głośność i nie da się tego słuchać. Mam windowsa 7 i jadę na laptopie :) bardzo proszę o pomoc :)


RE: Nowy let's player :) - Sou - 16-01-2012 16:51

Jeśli nagrywasz audacity a głos ci skacze to napisz jaką masz kartę dźwiękową i mikrofon. Może jakoś software'owo (oprogramowanie karty dźwiękowej) ci modyfikuje mica?

Jeśli nie jesteś zwykłym windowsowym rejestratorem dźwięku nic na grać to nie jest to wina frapsa czy audacity.


RE: Nowy let's player :) - Dejkos - 18-01-2012 01:13

karty dz. nie wiem jak spawdzic jak wiesz to powiedz a podam a mikrofon to trust 11917. ;)


RE: Nowy let's player :) - Sou - 18-01-2012 10:03

Kliknij w start>panel sterowania>sprzęt i dźwięk>dźwięk

Tam masz wszystkie urządzenia nagrywające i odtwarzające.

Ogólnie jeśli tego nie wiesz to bardzo możliwe, że nie dasz rady nic porobić. W trakcie roboty wyjdzie ci jeszcze 10x więcej trudnych problemów i nie wiem jak sobie wtedy z nimi poradzisz:/


RE: Nowy let's player :) - Dejkos - 18-01-2012 11:41

Nagrywanie : mikrofon i stereomix conexant smartaudio hd
i tyle pisze wiec nie wiem czy to jest moja karta graf. no ale podalem co chciales bo chyba yrzadzenia odtwarzajace cie nie interesuja.


RE: Nowy let's player :) - Minecrat - 18-01-2012 21:36

nagrywaj skyrim i lol i mincecraft


RE: Nowy let's player :) - Dejkos - 18-01-2012 23:03

co do ma do tematu :|?


RE: Nowy let's player :) - EvilScrooge - 22-01-2012 13:48

Nie wiem czy dobrze pojołem problem ale spróbowac można. Wejdź w urządzenia do nagrywania (prawym na biały głośniczek przy zegarku) i ustaw MiksStereo jako urządzenie domyślne. Ustaw we Fraps'ie nagrywanie dźwieku z miks stereo i powinno chulać :)


RE: Nowy let's player :) - budyniek - 24-01-2012 17:56

Możesz spróbować Free Sound Recorder
Ustaw go sobie, żeby np. po naciśnięciu F10 nagrywał Fraps i Free Sound Recorder wtedy razem zaczną i razem skończą nagrywać :)