Zagrajmy w...
Gra z widzami - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Gra z widzami (/showthread.php?tid=1022)

Pages: 1 2


Gra z widzami - JDabrowsky - 18-01-2012 17:03

Witam!
Co myślicie na temat gdy z widzami? Czy to się według was dobrze przymuje czy może to lekko głupi pomysł?



Chodzi mi o coś takiego :)


RE: Gra z widzami - Mrpati - 18-01-2012 17:22

Co za kryptoreklama...
A co to topicu, według mnie to zły pomysł, gdy ostatnio próbowałem wejść na mój ulubiony serwer na BF3, okazało się że Rock i Rojo tam są i żeby móc grać trzeba było przeżyć 167 miejsc w poczekalni, już nie mówię że niektórzy byli tak upierdliwi że nie dawali za przegraną, i tak musiałem zmienić serwer, podejrzewam że gdy oni grali serwer miał gigantyczne przeciążenie spowodowane wielką ilością osób próbujących się wbić na serwer.
Z drugiej strony to zaciśnia więzi między autorem a widzami.


RE: Gra z widzami - Sou - 18-01-2012 17:39

Ostatnio jak grałem z widzami było dość... dziwnie;)

(film poniżej to pierwsza część meczy, w adnotacjach jest link do tej samej części nagranej przez inną osobę)




Największa wadą takiej gry jest to, że jak się nie klei to nie wypada wyjść z serwera;)

Zalety są takie, że grasz z osobami, które kojarzysz z komentarzy itp i jak cię zabijają to sobie ich przypominasz i robi ci się ciepło na sercu i w ogóle zaczynasz mieć różne myśli takie lepsze i jeszcze lepsze...

Po prostu wesoło jest w młynie który się robi ;]


RE: Gra z widzami - Lavos - 18-01-2012 21:15

@up
Wiesz co byłoby prawdziwym trikiem? Gdybyś napisał to po polsku. Bo nic a nic nie rozumiem z tego przedostatniego zdania.


RE: Gra z widzami - Minecrat - 18-01-2012 21:17

bylem na tym sewie i gra;lem z rokiem i go zabilem raz


RE: Gra z widzami - ZNPiesPL - 18-01-2012 22:02

(18-01-2012 21:17 )Minecrat Wrote:  bylem na tym sewie i gra;lem z rokiem i go zabilem raz

Co to wnosi do tematu?


RE: Gra z widzami - Matjas2211 - 18-01-2012 22:09

To że zabił ROCKA !

[spoiler]

[/spoiler]


RE: Gra z widzami - Sou - 18-01-2012 23:05

(18-01-2012 21:15 )LavosCore Wrote:  @up
Wiesz co byłoby prawdziwym trikiem? Gdybyś napisał to po polsku. Bo nic a nic nie rozumiem z tego przedostatniego zdania.

Haha, mam tak samo. To poszło prosto z serca i wyszło jak wyszło... ;d


RE: Gra z widzami - Gimper - 18-01-2012 23:24

Gry z widzami dużo łatwiej zorganizować np. na streamie - w grach typu CS czy Team Fortress, wchodzisz na pusty serwer, wrzucasz IP i zaraz jest full - na LoLu możesz założyć custom game, podać hasło i poczekać aż ludzie wbiją - dosyć przyjemny sposób.


RE: Gra z widzami - RomanPL79 - 19-01-2012 07:40

Według mnie gra z widzami jest dobrym pomysłem, ponieważ można zacisnąć więzi między widzami a autorem. Można również się trochę dowiedzieć o swoich widzach, czy chociażby poznać parę nowych, ogarniętych osób.
Lecz niestety są też złe strony gry z widzami - chociażby możliwość wnerwienia ludzi postronnych zwyczajnym zapełnieniem serwera lub uniemożliwieniem grania na ulubionym serwerze, bądź też przy większych ilościach widzów zwyczajne przeciążanie serwera i przez to brak możliwości grania z powodu ping'u.