Zagrajmy w...
Lajwstrimy zagrajmerów - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Lajwstrimy zagrajmerów (/showthread.php?tid=1023)



Lajwstrimy zagrajmerów - Gik - 19-01-2012 21:57

Czyli oceniamy te najświeższe i te nieco starsze. Temat otworzę moją kompetentną, dokładną oraz dopracowaną w 100% recenzją streama Bunga21 sprzed miesiąca:

Nuda. World of Tanks. Dzieciarnia. Bungo sprawiał wrażenie, jakby nagrywanie tej gry sprawiało mu ból. Na streamie obok puszczali "RoboCopa".

A jakie ekscytujące doświadczenia ze streamów rodzimych zagrajmerów macie Wy?


RE: Lajwstrimy zagrajmerów - Matjas2211 - 19-01-2012 22:13

Ja z jakiegoś poniaczowego gdzie byłem tylko ja i jakiś facet.


RE: Lajwstrimy zagrajmerów - Sou - 19-01-2012 22:29

Ja np chciałem zrobić stream. Wszedł na niego mój współlokator i powiedział, że jest obraz, następnie wyszedł.

Stream rodzimy jest fajny.


RE: Lajwstrimy zagrajmerów - Lavos - 20-01-2012 00:37

Bungo. Nuda, ziewanie, pomruki i masa dzieciarni spamująca chat. Niesamowite, że wybrał grę, będącą swoistym combo co do swojego charakteru.
Mandero. Dzieciarnia, głupie żarty i irytujący mnie głos. Poza tym mam dziwne wrażenie, że próbuje się ufajnić w kółeczku gnomków i innym gimperów.

Z zagranicznych byłem jeszcze u agentjr, ma świetny głos, ale często jego gry są z rodzaju indie, przez co nie wydają mi się interesującą rzeczą do oglądania. No i grał w DeusExa na normalnym, co za heretyk.


RE: Lajwstrimy zagrajmerów - Mandero - 20-01-2012 00:52

@up
Czego się spodziewasz po widzach Gimpera :>.

Ogólnie ja oglądam większych streamów ze Starcrafta 2 i muszę powiedzieć, iż ogólnie trzymają oni bardzo wysoki poziom. Jeżeli chodzi o polską scenę - w zasadzie śledzę jedynie Emila i Grabę.







Gimpera też bo jak tego nei napisze to mi nie da piniążków.


RE: Lajwstrimy zagrajmerów - Blazze - 27-01-2012 17:18

Osobiście oglądam Mandziowe i Gimperowe streamy. Czasami z nudów obejrzę coś z Lola lub SCII. W marcu planuje zrobić własny stream, i sprawdzić czy coś z tego wyjdzie.


RE: Lajwstrimy zagrajmerów - vipcior - 11-02-2012 14:54

No prawda u Bunga jest masa spamu + więcej moderatorów niż osób oglądających ale jest fajnie.
Jak ktoś spać nie może to do 5 rano można oglądać (nawet pokazał swoją twarz) :)


RE: Lajwstrimy zagrajmerów - Wan1Mas - 11-02-2012 17:45

(11-02-2012 14:54 )vipcior Wrote:  (nawet pokazał swoją twarz) :)

Musiało to być przeżycie, derp.

A co do strimuff, są fajne jak pokazują coś nowego, jak np Closed Bety lub Alpha Family and Friends, ale jeżeli pokazują LoLe lub Starcrafty na ~Platynach to wolę się powstrzymać, ponieważ po 2 minutach po prostu klikam w X, są nudne.
Strim musi ukazywać wartość, jeżeli ukazuję prywatę lub coś super ciekawego - no thx.


RE: Lajwstrimy zagrajmerów - witcher1998 - 12-02-2012 15:19

Bylem na live PLKDamian, gosciu robi zagrajmy z gier wrestlingowych, a takze materialy z RDR.
Gdy byl live, duzo dzieciaczkow Wrestlingowych, ktorzy nie maja pojecia o wrestlingu spamowaly na czacie co chwila, ale dalo sie ogladac ;D