Zagrajmy w...
OziqPL - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: OziqPL (/showthread.php?tid=1081)



OziqPL - OziqPL - 19-02-2012 16:57

Cześć.Tutaj Oziq.I chciałbym przedstawić mój kanał.Jak na razie kręcę "Zagrajmy w".
Moją karierę zacząłem 18 listopada to kiedy wrzuciłem pierwszy filmik z gry Total Overdose.Ale usunąłem ponieważ straciłem save po formacie komputera ;[.
Mój kanał sie rozwija "Jakoś".Jak na razie mam 32 widzów,chciałbym w jakiś sposób zaistnieć na YouTube.Cały czas próbuje robić to lepiej :),i to chyba tyle z tego pisania o mnie i o kanale :].

Mój Kanał ;]



Aktualne Zagrajmy:
-Grand Theft Auto - Vice City

Planowane Zagrajmy:
-Mafia - The City Of Lost Heaven
-SWAT 4

Zakończone Zagrajmy:
-Stubbs The Zombie

Zapraszam do oceniania,do krytyki jestem otwarty ;].Bo wiem że nie raz przynudzam ale to chyba każdemu let's play'erowi się zdarza :).Z dźwiękiem z gry mam problem,bo nie działa mi Miks Stereo ale mam teraz sposób na lepszą słyszalność efektów z gry.


RE: OziqPL - witcher1998 - 19-02-2012 20:41

Coś mikrofon pierdzi, ogarnij to jak najszybciej, Jakość video Bardzo dobra (HD, brak czarnych pasków), większość może ciebie nie oglądać, ponieważ jeszcze nie masz mutacji (tak jak ja), no cóż ale są trudne momenty ;D


RE: OziqPL - Roofix - 19-02-2012 21:28

Brak wymaganej ilości postów - daję dzień, jeśli użytkownik nie będzie się do tego czasu udzielał na forum, temat wyląduje w koszu.