Zagrajmy w...
Fapboye - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Fapboye (/showthread.php?tid=1137)



Fapboye - ZNPiesPL - 17-03-2012 11:55

Witam. Chciałbym rozpocząć dyskusję, na temat tej powszechnej grupy na YT. Zapraszam, do wyrażania o nich opinii.

P.S. Przepraszam, jeżeli piszę w złym dziale, ale ten wydawał mi się odpowiedni, do tej dyskusji.

@Z tym obrazkiem, to mój błąd. Swoją opinię o tym, muszę przemyśleć, i czekam na dalsze wypowiedzi.


RE: Fapboye - Rangy - 17-03-2012 12:11

Rozwiń swoją myśl o fapboyu.


RE: Fapboye - Lavos - 17-03-2012 13:04

Ten obrazek mówi o white knightach, nie o fapujących dziwakach.


RE: Fapboye - Infelicity - 17-03-2012 13:47

Widzowie Niezapominajki, nic dodać, nic ująć.


RE: Fapboye - Chomik - 18-03-2012 10:07

To ja zadam inne pytanie:

Dlaczego, do cholery jasnej, te wszystkie dzieci pod vlogami Niezapominajki czy Magdy piszą
"JESTEŚ TAKA PIĘKNA ! FAPFAPFAPFAFAP", możecie mi to wytłumaczyć? Tu chodzi o to, że myślą, że po takim komentarzu porozmawiają ze swoją ukochaną lets playerką, czy jak?


RE: Fapboye - matsd - 18-03-2012 14:16

(18-03-2012 10:07 )Chomik Wrote:  To ja zadam inne pytanie:

Dlaczego, do cholery jasnej, te wszystkie dzieci pod vlogami Niezapominajki czy Magdy piszą
"JESTEŚ TAKA PIĘKNA ! FAPFAPFAPFAFAP", możecie mi to wytłumaczyć? Tu chodzi o to, że myślą, że po takim komentarzu porozmawiają ze swoją ukochaną lets playerką, czy jak?

Tyle że Niezapominajka ma ładny głos a nie twarz!


RE: Fapboye - Sttark - 18-03-2012 14:22

Chomik
Cóż niektórych ludzi stać tylko na jeden rodzaj kobiety.(ten z gazet/filmu)i ów osoby mogą liczyć na jeden rodzaj hm ,,uwolnienia'' emocji.


matsd
O gustach się nie powinno dyskutować,ale zgodzę się,że ma ładniejszy głos niż wygląd.Osobiście moim zdaniem nie potrzebnie zabrała się za vlogi.

I kto to jest ta Magda?


RE: Fapboye - Sou - 18-03-2012 14:42

Gdzie wy macie jakiś vlog niezapominajki? ; d


RE: Fapboye - Sttark - 18-03-2012 14:54

Hm..na jej kanale?

Ot choćby pierwszy lepszy.






RE: Fapboye - Gik - 18-03-2012 15:25

CTSG, jak to jest być fap materiałem?
http://kwejk.pl/obrazek/494885/ctsg,jest,kucem,:o.html

A Niezapominajka nie wygląda źle. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, że studiuje informatykę. Zresztą początkowo, po usłyszeniu jej głosu, wyobrażałem sobie kogoś w rodzaju KinaCzewy.