Zagrajmy w...
Revom23 - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Revom23 (/showthread.php?tid=114)

Pages: 1 2


Revom23 - Revom23 - 07-02-2011 21:06

Cześć, chciałbym zaprezentować Wam mój kanał, na którym znajdują się filmy "Zagrajmy w..."
Słów parę o moim kanale:
Ukończyłem już 2 serie: Prince of Persia Piaski Czasu i Portal 2.
Aktualnie nagrywam: Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher's Bay i Amnesia: Mroczny Obłęd (od 19 odc. gadam z kolegą, więc jest ciekawiej)
Planuję jeszcze Fahrenheit, poza tym wciąż szukam innych gier. Nie nagrywam też gier zbyt nowych - mój komputer (laptop) nie jest jakąś szczególną bestią. A oto link do kanału:
http://www.youtube.com/user/Revom23
Mam nadzieję, że moje produkcje się spodobają. Dopiero się wyrabiam w tym fachu, więc w pierwszych filmach nie oczekujcie cudu. Wszelakie wskazówki i sugestie chętnie posłyszę :)


RE: Revom23 - kompletna amatorszczyzna - punio7 - 07-02-2011 21:33

Wytłumacz mi czemu miałbym oglądać oglądać właśnie twoje nagrania gry X, jeżeli na YT jest już kilkanaście innych nagrań z danej gry? (A z gier, które dałeś do wyboru, tak właśnie jest).


RE: Revom23 - kompletna amatorszczyzna - Matriszek - 07-02-2011 21:50

Jak masz zamiar nagrywać to zacznij mówić a nie szeptać :)


RE: Revom23 - kompletna amatorszczyzna - Revom23 - 07-02-2011 21:54

No tylko że tego trudno uniknąć. Ale skoro tak, to podaj jakieś gry na parametry mojego kompa, żeby działało i żeby na yt tego nie było. Ale choćby zrobić ten jeden z wielu, żeby się troszkę pokazać, nie byłoby tak źle. Mówiłem, że tego trudno uniknąć, więc mile widziane propozycje innych gier ;] EDIT: Nie przyjmuję jednak strategii i gier, w których nie sterujemy postacią. Nie lubię też zbyt starych gier, np. 2D albo coś w tym stylu.


RE: Revom23 - kompletna amatorszczyzna - punio7 - 07-02-2011 22:46

Advent Rising, Mafia (jest parę serii ale nie ukończonych), Tropico, cała masa gier Indy. Do wyboru do koloru, wystarczy tylko poszukać.


RE: Revom23 - kompletna amatorszczyzna - Revom23 - 08-02-2011 09:55

Ok dzięki, postaram się coś z tego zrobić. Ale PoP chyba i tak zrobię :P Tak na poznanie.


RE: Revom23 - kompletna amatorszczyzna - punio7 - 08-02-2011 20:40

Popa odpuszczę, niewiele osób ma w sobie tyle siły woli aby odmówić sobie nagranie tej gry ;)


RE: Revom23 - kompletna amatorszczyzna - Revom23 - 09-02-2011 15:46

Nagrałem już kilka "zagrajmy", lecz mikrofon dalej jest trochę cicho. Nic nie pomaga. Muszę więc zaczekać, aż kupię sobie nowy. EDIT: mam nowy mikrofon, wbudowany do słuchawek. Jest o niebo lepiej i nawet jakość nagrań jest dobra.


RE: Revom23 - kompletna amatorszczyzna - punio7 - 06-03-2011 20:58

To fajnie :P że zaczynasz :D nową grę :) nie skończywszy pierwszej ;) . Ale w sumie ^^ kogo to obchodzi :F


RE: Revom23 - kompletna amatorszczyzna - Lavos - 07-03-2011 14:36

Mnie na pewno nie. Słoma szybko się pali.