Zagrajmy w...
Pomoc z dźwiękiem. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Pomoc z dźwiękiem. (/showthread.php?tid=1144)



Pomoc z dźwiękiem. - Szawidz - 20-03-2012 14:35

Otóż we frapsie nie mam możliwości nagrywania samego głosu z gry, ale głos i z gry i z mikrofonu, albo tylko z mikrofonu i bez gry. Jak ustawić żeby był tylko głos z gry? I jak ustawić w audacity żeby był tylko głos z mikro? Mam Windows XP.


RE: Pomoc z dźwiękiem. - matsd - 20-03-2012 15:27

auda city nagrywa tylko głos z mikro.


RE: Pomoc z dźwiękiem. - Jufpek - 20-03-2012 15:47

(20-03-2012 15:27 )matsd Wrote:  auda city nagrywa tylko głos z mikro.

Nope. Jeśli ktoś ma ustawione miks stereo, to audacity nagrywa także wat u hear.


RE: Pomoc z dźwiękiem. - matsd - 20-03-2012 20:30

MI nagrywa only głos


RE: Pomoc z dźwiękiem. - ZNPiesPL - 20-03-2012 20:47

Człowieku, umiesz edytować posty? Wejdź, w zakładkę "Movies" i zaznacz TYLKO "Record Win7 Sound". Powinno ci nagrywać tylko dźwięki z gry.


RE: Pomoc z dźwiękiem. - MugoX - 21-03-2012 11:01

A na WIN XP jest opcja "Record Win7 Sound"? Nie wydaje mi się

EDIT: Są jakieś programy do nagrywania wyjścia audio, więc mógłbyś to zrobić na około, czyli we frapsie nagrywać mikrofon, a w oddzielnym programie dźwięki gry. Niestety, nie pamiętam tytułu aplikacji. Możliwe, że w audacity jest taka opcja, ale nie pomogę bo na moim komputerze jest tylko opcja nagrywania mikrofonu w audacity (lista opcji zależy od karty dźwiękowej)

EDIT2: Program którego tytułu nie pamiętałęm to i-Sound Recorder for Windows 7. Pomimo, że jest to program na WIN7, możesz sprawdzić czy zadziała na XP i pomoże w Twoim przypadku