Zagrajmy w...
Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube (/showthread.php?tid=1154)

Pages: 1 2


Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - NarenPL - 24-03-2012 12:13

PLAY NOW


Witam wszystkich bardzo serdecznie, kiedyś istniała inicjatywa która promowała polskich kanały youtube, zwana ona była Play Next jednakże jest założyciel przestał już robić i akcja nie działa już na Youtube dlatego ja postanowiłem zrobić coś na podobizne Play Next, czyli Play Now
czemu to robię? widziałem pełno postów i komentarzy pt. Jak się wybić na youtube, czemu nikt mnie nie ogląda, do akcji Play Now będzię domieszczana Play Now - Poradniki czyli jak nagrywać i obsługiwać się programami. Jak myślicie czy akcja jest dobra?

Filmik informacyjny tutaj i zarazem rozpoczęcie akcji :




Kanał youtube gdzię bedzie prowadzona akcja: http://www.youtube.com/user/NarenPL


RE: Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - Gik - 24-03-2012 12:20

Jezus Maria, który to już?

Nie uda ci się.


RE: Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - Infelicity - 24-03-2012 12:30

Nigdy się nie nauczą...


RE: Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - Rangy - 24-03-2012 12:31

Już są "PolscyZagrajmerzyTV".


RE: Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - Kiwiku - 24-03-2012 13:30

Bez celu to.


RE: Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - witcher1998 - 24-03-2012 14:23

Gosciu, ty nawet nie masz zadnego LP, malo widzow, nie masz w tym doswiadczenia a chcesz kogos promowac? Pomysl bez sensu.


RE: Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - NarenPL - 24-03-2012 14:46

Mylisz się, to nie jest moje pierwsze konto miałem wcześniejsze ukończone zagrajmy penumbra przebudzenie,czarna plaga,reguiem,braid,metro 2033, amnesia(w trakcie) widzów posiadałem 2300, programami sony vegas obsługuje się 2 lata i wiem jak obsłużyć większość programów. Mówisz że bez celu to zobaczymy ja na pewno się nie poddam .


RE: Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - Infelicity - 24-03-2012 18:48

To samo mówił Rock, gdy rozpoczynał swoją niesamowitą akcję "PlayNext"... Bullshit.


RE: Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - Interhex - 24-03-2012 21:03

Kolejna nędzna akcja która ma promować autora .
sweet.


RE: Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube - Roofix - 25-03-2012 18:10

Niech robią - "rynek" zrobi swoje ;)