Zagrajmy w...
Co sądzicie o moim projekcie. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Co sądzicie o moim projekcie. (/showthread.php?tid=1155)



Co sądzicie o moim projekcie. - MultiQbek - 25-03-2012 18:31

Cześć!

Na scenie youtube zagoszczę dopiero od hmm... Planowany start kanału jest na jutro. Sęk w tym, że nie wiem czy mój pomysł się przyjmie.

Mam chęć wstawiania co dwa dni odcinków informacyjnych, ze świata gier. Chodzi mi o newsy, zapowiedzi i inne tego typu sprawy.

Co o tym sądzicie. Mam szansę z tym wystartować? Ktoś już zrobił coś takiego(Jak tak to dajcie link)


RE: Co sądzicie o moim projekcie. - Andzia639 - 25-03-2012 19:55

odcinki ze świata gier ? Tak spytam, od ilu dni/tygodni/miesięcy/lat masz internet ? Takie rzeczy znajdziesz bez problemu w każdym serwisie (np.tvgry.pl) ponadto na YT jest tego pełno (nie tylko na polskiej scenie ale także zagranicznej).


RE: Co sądzicie o moim projekcie. - MrZupapl - 25-03-2012 20:00

Jest pełno i nic się nie stanie jak będzie kolejne. Powodzenia : )


RE: Co sądzicie o moim projekcie. - Gik - 25-03-2012 20:01

To syzyfowa praca. Po co mam szukać informacji u jakiegoś no name'a z jutuba, skoro mogę zajrzeć do "profesjonalistów" na polygamię lub PPE?


RE: Co sądzicie o moim projekcie. - kaszub - 25-03-2012 20:15

Nikt Ci nie broni spróbować, ale jestem tego samego zdania co Gik. Tego typu filmów jest naprawdę mnóstwo.

Żeby się wybić musiałbyś powalić wszystkich jakością i profesjonalizmem. Mam tu na myśli jakość wideo/audio, wartość merytoryczną, dykcja prowadzącego itp.
Jeśli masz zamiar odpalać grę i gadać o niej to sobie daruj.

Pozdro.