Zagrajmy w...
Mój kanał , Tazz - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Mój kanał , Tazz (/showthread.php?tid=1178)



Mój kanał , Tazz - TaZz - 04-04-2012 12:32

Link do kanału
Hej , witajcie z tej strony Tazz i chcialem wam pokazac moj kanal na youtube , Mam na imie Mateusz mam 15 lat interesuje sie muzyką i kręcą mnie gry typu MMO

Co nagrywam ?
Aktualnie jest to Fallout 3 , Blacklight retribution , Minecraft ulepszenia , Mythruna ( Narazie wstrzymana bo brak aktualizacji )
W najblizszym czasie a mianowicie po zakonczeniu fallouta 3 wezme sie za fallouta new vegas ( Nie musze tego chyba ukrywac ze jestem fanem tej seri :D )
Dobra to chyba na tyle . A i bym zapomnial . Jestem otwarty na ludzi i chcialbym cos zaczac nagrywac z kims , jezeli jestes zainteresowany to napisz . A jak nie to tez napisz :D Czekam na opinie miśki:heart:


Ps. Moderatorze kochany prosze nie usuwaj tego tematu z tego wzgledu iz mam troche mniej niz 30 filmow . Zapewne mial bym 30 gdyby nie to ze mi sie tymczasowo monitor rozkrzaczyl ;c Bądź człowiekiem ;)

A to świat by się zawalił, gdybyś nie założył tematu teraz, tylko tydzień później, kiedy stuknie 30 filmów? Jako człowiek, którym chciałeś żebym był, to zachowanie wydaje mi się skrajnie nielogicznym i w żadnym wypadku nieusprawiedliwiającym niezgodności z regulaminem.