Zagrajmy w...
"Stan konta" jutub - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: "Stan konta" jutub (/showthread.php?tid=1193)



"Stan konta" jutub - Sou - 10-04-2012 13:51

Jak wchodzicie w ustawienia swojego konta to na dole pojawiła się taka właśnie opcja i pod nią JA mam:

Stan konta
Wytyczne dla społeczności - Ma dobrą opinię
Ostrzeżenia dotyczące praw autorskich - Ma dobrą opinię
Roszczenia dotyczące identyfikacji treści - Ma dobrą opinię

Czy ktoś tam ma coś innego? Np że ma złą opinie albo zajebistą?;]


RE: "Stan konta" jutub - Lavos - 10-04-2012 14:21

Mi się wyświetliła opinia trolla. Czy mam z tym pójść do lekarza?


RE: "Stan konta" jutub - kaszub - 10-04-2012 14:52

Ja miałem chyba jakieś trzy roszczenia o prawa autorskie (muzyka) i też mam wszędzie dobrą opinię. Trzeba zapytać Gika, on tego miał chyba więcej.


RE: "Stan konta" jutub - Gimper - 10-04-2012 15:36

Quote:Opublikowane przez Ciebie w serwisie YouTube komentarze zostały rozpoznane jako szerzące nienawiść i zostały usunięte z witryny.
:<


RE: "Stan konta" jutub - Lavos - 10-04-2012 15:45

Mój mirror Zajci tak właśnie był oznaczony : <


RE: "Stan konta" jutub - badinglisz - 03-05-2012 07:44

Ja mam: Roszczenia dotyczące identyfikacji treści: Nie ma dobrej opinii. I mi cofnęli nielimitowane filmy. Mam chyba już wyje**ne na YT bo już drugi raz mi zabierają przez nic. Bo miałem 1 film z identyfikacją do EA. Zaakceptowałem że to ich i usunąłem. Albo że terść Audiowizualna z Minecrafta czyli mój głos należy do sony to zgłosiłem spór i zniknęła ident. a teraz mi cofają za nic bo pisze "Nie ma dobrej opinii" - a mam zero identyfikacji treści. Jak ktoś wie co moge zrobić żeby odzyskać nielimitowane filmy proszę o pomoc. Skończę z YT jak nic nie da się zrobić.


RE: "Stan konta" jutub - Rangy - 03-05-2012 18:00

(03-05-2012 07:44 )badinglisz Wrote:  Ja mam: Roszczenia dotyczące identyfikacji treści: Nie ma dobrej opinii. I mi cofnęli nielimitowane filmy. Mam chyba już wyje**ne na YT bo już drugi raz mi zabierają przez nic. Bo miałem 1 film z identyfikacją do EA. Zaakceptowałem że to ich i usunąłem. Albo że terść Audiowizualna z Minecrafta czyli mój głos należy do sony to zgłosiłem spór i zniknęła ident. a teraz mi cofają za nic bo pisze "Nie ma dobrej opinii" - a mam zero identyfikacji treści. Jak ktoś wie co moge zrobić żeby odzyskać nielimitowane filmy proszę o pomoc. Skończę z YT jak nic nie da się zrobić.

Oh, nie płacz.

http://groups.google.com/a/googleproductforums.com/forum/#!categories/youtube/uploading-videos


RE: "Stan konta" jutub - Paagan - 06-05-2012 10:25

Widzę, że niezła kulturka panuje na tym forum. Kolega grzecznie się spytał czy ktokolwiek wie coś na temat, który przedstawił, ale lepiej odpisać "oh, nie płacz" - jakby to cokolwiek wnosiło do tematu.
@Badinglisz
Ostatnio YouTube przyczepia się do wszystkiego. Sam miałem partnership'a przez bardzo krótki okres czasu, następnie zdjęli mi go za generowanie strat dla Google, chodziło bodajże o to, że rzekomo sam klikałem sobie w reklamy, a tak na prawdę nic takiego się nie zdarzyło. Wysyłałem wiadomości do supportu, ale żądali dowodów (jak niby miałbym je zdobyć?), więc darowałem sobie zachodu dla otrzymywania paru groszy.
Limitu raczej Ci już nie zdejmą, więc jeśli Ci się chce, to radzę robić nowe konto.