Zagrajmy w...
Freemake Video Converter - limit 15 minut - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Freemake Video Converter - limit 15 minut (/showthread.php?tid=1194)



Freemake Video Converter - limit 15 minut - Meloonikk - 10-04-2012 17:55

Witam, otóż ostatnio zacząłem wysyłać filmy Freemakie Video Converter, lecz dzieli mi on filmy na 15 minutowe częśći, a na YouTube tego limitu nie mam. Wie ktoś, co na to poradzić?


RE: Freemake Video Converter - limit 15 minut - MugoX - 10-04-2012 21:16

Można wysyłać normalnie. Pojawia się pytanie, dlaczego korzystasz z tego programu? Jaką oferuje on funkcjonalność, której nie posiada domyślny uploader YouTube? W tym programie chyba nie zrobisz tego bez dzielenia pliku. Możesz poszukać pomocy na stronie producenta. Ewentualnie zgłosić nieprawidłowe działanie (autorzy mogliby dodać ustawienie którego zaznaczenie powstrzymywałoby program przed dzieleniem). Lub, jak wspomniałem wcześniej, korzystaj z uploader'a YT


RE: Freemake Video Converter - limit 15 minut - Meloonikk - 10-04-2012 22:12

Dlaczego? To proste, klikam żeby wyłączyło bo zakończeniu procesu zostawiam na noc. Cały proces jest szybszy przez konwersję, która naprawdę jest niezauważalna(mówię o jakości)


RE: Freemake Video Converter - limit 15 minut - MugoX - 13-04-2012 08:28

(13-04-2012 07:50 )John Black - support@freemake.com Wrote:HI,
Thanks for your interest to our software, we are going to change the limit, still can not tell you when, keep the program up-to-date the get the most recent updates.
Thanks

Czyli musisz czekać na aktualizację programu, ponieważ w końcu zmienią limit wideo