Zagrajmy w...
Problemy z monetyzacją - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Problemy z monetyzacją (/showthread.php?tid=1286)



Problemy z monetyzacją - kubn2 - 13-05-2012 16:23

Mam takie oto pytanie, nakręciłem coś z realu żadnej muzyki w tle ni nic chce zmonetyzować i monetyzuje, monetyzuje... i w końcu wywala że nie mogli stwierdzić czy mam prawa do monetyzacji wiec mi tą opcję zblokowali dla tego filmu co zrobić by takie filmy były zawsze monetyzowane?


RE: Problemy z monetyzacją - Sou - 13-05-2012 20:08

Odpisać im (bo to mailem piszą i na niego się odpowiada), że to twój film i masz do niego prawa ;d Chyba, że na nim kogoś widać, to jeszcze zgoda tej osoby na pokazanie jej wizerunku musi być, na piśmie. Proste jak jutub ;]


RE: Problemy z monetyzacją - kubn2 - 13-05-2012 20:55

Odpisuje po angielsku czy po polsku?


RE: Problemy z monetyzacją - Color - 13-05-2012 21:31

Ja zawsze pisałem po angielsku i wydaje mi się, że tak jest bezpiecznej.


RE: Problemy z monetyzacją - Sou - 13-05-2012 23:14

Ja też po angielsku, chociaż mail supportu jak dostajesz to ma chyba przedrostek plsupport;) Tak czy siak system google rozpoznaje język i chyba to śle do odpowiednich osób ;)


RE: Problemy z monetyzacją - kubn2 - 14-05-2012 11:19

Ok napisałem. Po jakim czasie wam włączają monetyzację na filmach?


RE: Problemy z monetyzacją - Sou - 14-05-2012 11:47

Mi od razu, kilka razy wyłączyli ale dostarczyłem im licencje itd.

Pamiętaj, że jak ci wyłączą i się nie wytłumaczysz (nie dostarczysz dokumentów) to nie skończy się to tylko wyłączeniem monetyzacji. Za którymś razem zablokują ci monetyzacje załkowicie


RE: Problemy z monetyzacją - kubn2 - 14-05-2012 12:06

(14-05-2012 11:47 )Sou Wrote:  Pamiętaj, że jak ci wyłączą i się nie wytłumaczysz (nie dostarczysz dokumentów) to nie skończy się to tylko wyłączeniem monetyzacji. Za którymś razem zablokują ci monetyzacje załkowicie

To wiem ;) ale może być sporo razy bo na jednym takim byle jakim koncie mam chyba 20-30 filmów z wyłączoną monetyzacją i nadal mogę zarabiać.