Zagrajmy w...
Znowu badam :G - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Znowu badam :G (/showthread.php?tid=1338)

Pages: 1 2 3


Znowu badam :G - BrzydkiBurak - 05-06-2012 16:27

Moje poprzednie badanie doczekalo sie doglebnej analizy administratora forum i czegos na wzor "newsa". Majac to na uwadze licze na to ze tym razem administracja po prostu zezwoli mi na chwilowe pozostawienie tego topicu tutaj. By stanowil publicznie dostepny czaso-znaczek rozpoczecia kolejnego "badania" o kryptonimie "spam" :P

Protip: klamanie / spam / koncentracja / prowokowanie / ankieta / dupeczki / fanboy(izm?)

Po co publiczny czaso-znaczek? :G

Bo jeden z dociekliwszych forumowiczow - ktory najwyrazniej juz po kilku godzinach od wrzucenia odpowiedniego filmiku rozgryzl czesc mojego planu - przedstawil mi pewien scenariusz ktorego nie bralem pod uwage a niestety wydaje sie on byc calkiem prawdopodobny. Jaki? Krakra! Skoro powstaja juz takie rzeczy jak slynne "komentarze szpiegowskie" (lol) to krakra wie czy ktos nie zechce moich badan zamienic w jescze inny wynalazek :P

W trakcie badania komentarze na YT sugerujace istnienie tego czaso-znaczka bede kasowal a ich autorow niestety banowal :( Nie chce zachwiania wynikow generowanych przez widzow nieswiadomie bioracych udzial w ankiecie.

Precyzyjniej nie umialem :P

Soon...


RE: Znowu badam :G - Wan1Mas - 05-06-2012 17:06

Domyślam się o co może chodzić, i bardzo chętnie dowiedziałbym się czy mam rację, aczkolwiek jestem ciekaw co może z tego wyniknąć, baw się dobrze.


RE: Znowu badam :G - Sou - 06-06-2012 08:17

Kompletnie nie wiem o co chodzi. Jakiś link do poprzedniego "badania" ?


RE: Znowu badam :G - kaszub - 06-06-2012 17:25

(06-06-2012 08:17 )Sou Wrote:  Kompletnie nie wiem o co chodzi. Jakiś link do poprzedniego "badania" ?
Chodzi chyba o to.


RE: Znowu badam :G - BrzydkiBurak - 06-06-2012 17:50

Zgadza sie. Administrator wskazal prawidlowy topic. Dodam tylko ze nie powtarzam zadnych "lapek-srapek" i aktualne badanie dotyczy innych zjawisk obecnych na YT.

Soon...


RE: Znowu badam :G - Lavos - 06-06-2012 19:40

Burak bawi się w trolling, jakie urocze.


RE: Znowu badam :G - Andzia639 - 06-06-2012 20:30

Bardziej mi to wygląda na badanie potrzebne komuś do magisterki z psychologi niż trollowanie


RE: Znowu badam :G - Wan1Mas - 06-06-2012 20:47

Był już taki jeden, co magisterkę pisał.


RE: Znowu badam :G - BrzydkiBurak - 06-06-2012 21:45

Heh mi starcza moje techniczne z uprawnieniami do zawodu z ktorym ostatecznie nigdy nie mialem stycznosci po otrzymaniu dyplomu ;)


RE: Znowu badam :G - Sou - 07-06-2012 17:26

Mhm no to ciekawe co tym razem Burak przygotujesz.

Co do poprzedniego "badania" to raczej nie bada się czegoś co jest wszystkim wiadome i potwierdzane codziennie;) Nie ma się też co dziwić jeśli coś działa tak jak zostało wymyślone przez autorów (YT).