Zagrajmy w...
Wypłata zarobków - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Wypłata zarobków (/showthread.php?tid=1377)



Wypłata zarobków - kubn2 - 16-06-2012 14:11

Jako, że na koncie osiągnąłem próg wypłacalności czyli ponad 70 euro mam do was pytanie kiedy zostanie to przelane na konto w banku? Od któregoś czerwca mam to w nie wypłaconych zarobkach i chyba jest tak że automatycznie się to przelewa jeżeli przekroczy 70 euro więc moje pytanie kiedy to będzie na koncie?


RE: Wypłata zarobków - Gimper - 16-06-2012 14:17

Wypłata z Adsense będzie w drugiej połowie następnego miesiąca po osiągnięciu progu.
Czyli jak na koniec czerwca będziesz miał powiedzmy 75€, do 15 lipca będzie to weryfikowane i podliczane, i gdzieś od 15 do 31 lipca dostaniesz przelew jeżeli masz aktywowane konto wprowadzone do profilu. Uwaga - konto bankowe w ustawieniach Adsense musisz zostać skonfigurowane do 15 dnia miesiąca żeby wypłata się odbyła.


RE: Wypłata zarobków - kubn2 - 16-06-2012 14:37

ok czyli dostane to 15 - 31 czerwiec, dzięki gimper ;)
a jeszcze jedna sprawa czy wam też nie ładuje normalnej wersji adsense? Bo mi nie ładuje normalnej ładuje tylko gdy kliknę na wersję dla niskiej prędkości łącza.


RE: Wypłata zarobków - MrChmielOO - 16-06-2012 22:25

To ja może ja zadam swoje pytanie tu, żeby stu tematów nie robić. Jak jest z odliczaniem podatku od tego? Wiem, że Tobie Gimper chyba odlicza agora jeśli się nie mylę.


RE: Wypłata zarobków - Gimper - 17-06-2012 09:07

Quote:Jak jest z odliczaniem podatku od tego? Wiem, że Tobie Gimper chyba odlicza agora jeśli się nie mylę.
Z AdSense trzeba odprowadzać 19% podatku dochodowego, z tego co dowiedziałem się w urzędzie to wystarczy to uregulować przy składaniu PITa za poprzedni rok, dlatego trzeba odkładać z każdej wypłaty po 19% żeby problemu nie było potem.