Zagrajmy w...
Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku (/showthread.php?tid=1378)

Pages: 1 2


Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - RCD - 16-06-2012 15:27

Witam.
Przejdźmy od razu do tematu. Jestem YouTuberem i mam problem z Frapsem. Otóż, od kiedy mam nowego kompa mam z nim same problemy, ale tylko z dźwiękiem. Gdy zaczynam nagrywać grę, dźwięk podczas odtwarzania się opóźnie, ja podczas nagrywania słyszę we słuchawkach "przerywanie" dźwięku(nie, to nie wina słuchawek).
Na starym kompie wszystko działało ok. Zaro problemów z dźwiękiem.
Możecie mi jakoś pomóc/doradzić?
Realtek HD Audio odpowiada na nowym kompie za dźwięki, może coś z kartą dźwiękową nie tak?
Naprawdę proszę o szybkie odpowiedzi :)


RE: Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - Hawkins006 - 16-06-2012 17:27

To raczej nie jest wina kompa. A jaką masz wersję Frapsa? Kiedyś miałem to samo, ale po zainstalowaniu nowszej wersji Frapsa (3.2.3) wszystko było ok.


RE: Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - RCD - 16-06-2012 17:56

Spróbuję 3.2.3 i dam znać czy działa. Aaa... i jeszcze jedna rzecz. Doszedłem do tego, że gdy zmniejszam rozdzielczość, dźwięk jest perfekcyjnie dopasowany do filmu. O co w tym chodzi? Ta technologia mnie przerasta -.-
Spróbowałem na 3.2.3 i wszystko ok, tylko fps strasznie spadają :/ A mam wybrane na 60fps(w nowszych wersjach chodzi płynnie, tylko te opóźnienie....)


RE: Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - ADominacja - 16-06-2012 19:59

Po co aż 60fps? 30 starczy.


RE: Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - RCD - 16-06-2012 20:13

Akurat już się nie rozchodzi o fps'y, bo jak dam na 30 to wciąż jest to samo :/ Macie jakieś pomysły? Znacie jakieś programy, które są tak samo świetne jak Fraps?


RE: Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - ADominacja - 16-06-2012 20:31

Spróbuj BandiCam (czy jakoś tak). Nieco gorsza jakość, ale działa rzekomo lepiej.


RE: Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - witcher1998 - 16-06-2012 20:38

DxTory, sprawdź to.


RE: Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - RCD - 17-06-2012 15:49

BandiCam już wytestowany, jakość nie jest gorsza, jest bardzo dobra. FPS mi podczas grania spadają między 15-30, ale gdy odtwarzam film jest cały czas równe 60 fps :D
Teraz został jeszcze DxTory do sprawdzenia.
Jednak problem z tym dźwiękiem ma Fraps, ciekawe tylko czemu? Fraps nie lubi moją kartę dźwiękową(na to wychodzi)...


RE: Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - RCD - 18-06-2012 15:04

BandiCam i DxTory są dobre, tylko że gdy odtwarzam filmik, którego nagrałem DxTory to się zacina :/ Jakie mają być do niego ustawienia?


RE: Problem z Frapsem, opóźniony dźwięk, przeskoki dźwięku - Wan1Mas - 18-06-2012 15:17

Jako że nie chcę mi się szukać jakiegoś lepszego tutoriala, masz pierwszy z brzegu.

[spoiler]

[/spoiler]