Zagrajmy w...
partnerstwo yt - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: partnerstwo yt (/showthread.php?tid=1396)

Pages: 1 2


partnerstwo yt - mrappellgat - 22-06-2012 16:09

witam mam taki problem ponieważ jakiś tydzień temu przyszła mi na mail wiadomości o partnerstwie no i kazało mi zrobić na yt menadżer filmów działania i zarabiaj no i zrobiłem tak niestety nie których gier nie można było tak zrobić pisze mi dopasowane z materiałów innych podmiotów treść wizualne zarządzenie i tam nazwa firmy która zabranie dawania reklam czy coś w tym stylu i co mam zrobić żeby jednak można było zarabiać na takich filmach


RE: partnerstwo yt - Infelicity - 22-06-2012 17:05

"Historia Zagubionych Przecinków"
A tak na serio:
Napisz lub zedytuj to jeszcze raz, z poprawną składnią, znakami interpunkcyjnymi i resztą. Bo tego potworka, co wypuściłeś nie idzie przeczytać.


RE: partnerstwo yt - mrappellgat - 22-06-2012 18:58

a chuj ci w dupe debilu zamiast odpowiedziec na pytanie to takie gówna piszesz naj lepiej to zamknij ryj i chuj ci w dupe


RE: partnerstwo yt - Infelicity - 22-06-2012 19:33

Butthurt much? Ktoś napisał, że ciężko przeczytać Twój post, a Ty od razu z bluzgami?


RE: partnerstwo yt - Elwood - 22-06-2012 19:59

Zgadzam się z użytkownikiem Infelicity. Jeżeli oczekujesz od nas odpowiedzi, spraw, żeby Twoje pytanie dało się przeczytać. A tak w ogóle - zapodaj link do kanału.


RE: partnerstwo yt - mrappellgat - 23-06-2012 09:43

tak ja odrazu z bluzgami bo jesli ci sie cos nie podoba w moim pisaniu to zignoruj to a nie kurwa pisze do mnie takie rzeczy pedale jebany i nie wiem po co wam nick to mojego kanału ale prosze bardzo http://www.youtube.com/user/MrAplegatt/featured


RE: partnerstwo yt - Gimper - 23-06-2012 10:41

Raczej nie oczekuj pomocy od ludzi których wyzywasz od jebanych pedałów.


RE: partnerstwo yt - mrappellgat - 23-06-2012 12:01

o jeszcze ciebie tu brakowało jebany heiterze zamknij ryj jebany sprzedawczyku


RE: partnerstwo yt - RCD - 23-06-2012 13:34

Po pierwsze - uspokój się!
Po drugie - też bym wolał, żebyś to napisał z przecinkami itd.
Po trzecie - jeśli nie radzisz sobie z krytyką to weź wyjdź stąd.
Dziękuję ^^


RE: partnerstwo yt - appareil - 23-06-2012 19:05

Pomogłem wyjść. Na tydzień.