Zagrajmy w...
Co by tu nagrać? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Co by tu nagrać? (/showthread.php?tid=1437)



Co by tu nagrać? - ogm - 05-07-2012 17:01

Cześć! Witajcie!

Ostatnio mam dużą chęć nagrać jakąś ciekawą gierkę ale nie mam pomysłu z czego :s Postanowiłem w tym poście (mam nadzieję, że dobry dział) zapytać się was jaką grę chętnie byście obejrzeli lub może sami nagrali. Obecnie zmęczyłem na moim kanale Wiedźmin 2 ER i nie chcę zostawiać moich widzów bez filmików. Mam nadziej, że dla was to nie kłopot i podacie mi jakieś ciekawe tytuły :)

Pozdrawiam


RE: Co by tu nagrać? - kubn2 - 05-07-2012 17:25

Możesz zainteresować się Smite Beta lub DayZ lub The Walking Dead ew. poszukać produkcji małych i nie zależnych (zajrzyj na suchy kanał ;) )


RE: Co by tu nagrać? - bezelo - 05-07-2012 21:41

Zajrzyj na suchy kanał? kolego nie namawiaj go do takich rzeczy może jeszcze ma w tagach walnąć"Wąziu też, to nagrywał" xD.Pomysłów jest dużo nie wiem jakąś ulubiona grę z dzieciństwa pewnie masz,wiec zrób ciekawy materiał z niej,Gameplay lub let"s play.


RE: Co by tu nagrać? - ogm - 05-07-2012 22:36

W sumie to zawsze byłem wielkim "fanem" serii GTA. Chętnie bym nagrał GTA 4 bo już przeszedłem(nawet 2 razy). Może faktycznie to dobry pomysł. Przy nagrywaniu Wiedźmina ludziom się spodobał mój komentarz. Możliwe, że i przy tej seri też tak będzie :D


RE: Co by tu nagrać? - kubn2 - 05-07-2012 22:40

(05-07-2012 21:41 )bezelo Wrote:  Zajrzyj na suchy kanał? kolego nie namawiaj go do takich rzeczy może jeszcze ma w tagach walnąć"Wąziu też, to nagrywał" xD.

Tylko mówię bo wonziu sporo fajnych gier nie zależnych wynajduje i może coś by się autorowi spodobało, a Maćka chyba większość osób zna tym forum zna więc to żadna promocja.