Zagrajmy w...
Mikrofon z Creative HS-800 a Logitech USB Desktop Microphone - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Mikrofon z Creative HS-800 a Logitech USB Desktop Microphone (/showthread.php?tid=1442)



Mikrofon z Creative HS-800 a Logitech USB Desktop Microphone - Parada - 07-07-2012 12:57

Myślałem o zakupie Logitech USB Destkop Microphone, ponieważ nie wiem dlaczego, ale mój mikrofon z Creative HS-800 nie działa, kiedy podłączam go do słuchawek, a kiedy podłącze go bezpośrednio z tyłu komputera to działa normalnie. Jak myślicie, co może być tego przyczyną ?


RE: Czy te mikrofony różnią się od siebie ? - Gimper - 07-07-2012 13:44

Pierwszy jest na jacka a drgi na USB.
Przy okazji - mikrofon w HS-800 jest lepszy od tego szajsu od Logitecha.


RE: Czy te mikrofony różnią się od siebie ? - Parada - 07-07-2012 13:51

(07-07-2012 13:44 )Gimper Wrote:  Pierwszy jest na jacka a drgi na USB.
Przy okazji - mikrofon w HS-800 jest lepszy od tego szajsu od Logitecha.

Zawsze mi się wydawało, że Logitech jest lepszy od tego mikrofonu. Mam te słuchawki jakoś 2 miesiące, a już mam jakieś problemy z tym mikrofonem, prawdopodobnie wejście na mikrofon od słuchawek jest uszkodzone, ponieważ gdy podłączam mikro bezpośrednio do wejścia na płycie głównej to działa normalnie (Co jest śmieszniejsze, nie odpinałem tego mikrofonu od tych 2 miesięcy, więc jakim cudem mogło się zepsuć wejście w środku...)


RE: Mikrofon z Creative HS-800 a Logitech USB Desktop Microphone - FikSsu - 27-12-2012 20:16

Może kabel? Może coś z kablem zrobiłeś że przerwał się jakoś kabelek jeden w środku lub coś ,nie mam więcej pomysłów.


RE: Mikrofon z Creative HS-800 a Logitech USB Desktop Microphone - Lemur - 02-02-2013 22:29

@Gimper
Biorąc pod uwagę ogólną jakość tych słuchawek (a raczej jej brak) powątpiewam w to szczerze. Piszesz na pewno o USB, a nie Analog podpinanym do słabej integry?
Czy może po prostu bardziej Ci się podobała barwa głosu nagrywanego HS-800?
W moim odczuciu jest raczej na odwrót, no i Logitech nie zepsuje się po paru miesiącach.


RE: Mikrofon z Creative HS-800 a Logitech USB Desktop Microphone - Tectologic - 03-02-2013 10:38

Ja mam Logitecha i nie narzekam. Najlepszy mikrofon jaki miałem do tej pory, jeżeli potrafi się tego używać Gimperze :)
Dobre wytłumienie pokoju, dobre odszumienie i jest spoczko.
Większość zaczynała z tym mikrofonem. Przykładem może być Tivolt. Teraz ma za co to przesiadł się na droższy mikrofon, bo chyba yeti ma teraz, ale na start Logitech będzie świetny.