Zagrajmy w...
Creative HS-800 a mikrofon - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Creative HS-800 a mikrofon (/showthread.php?tid=1445)



Creative HS-800 a mikrofon - Parada - 07-07-2012 22:06

Witam, mam pewien problem. Otóż chciałem dzisiaj rano nagrać odcinek, sprawdzam Audacity patrze i nie nagrywa mi mikrofonu. Miałem już 2 dni temu podobny przypadek, gdy grałem w Left 4 Dead 2, w jednym momencie nie było mnie słychać, a już po jakimś czasie było mnie słychać normalnie. Tak samo nagrywałem wczoraj jedną grę, kiedy chciałem już montować materiał zauważyłem, że mi przycięło rozmowę, rozmawiałem te 30 min i początkowe 5 min mi "Ucieło". Dziś kiedy podpinam mikrofon do słuchawek nic nie słychać. Mikrofon nie jest zepsuty, ponieważ gdy podłączałem go do płyty głównej to normalnie było słychać wszystko. Co może być przyczyną tego ? Szukałem w internecie rozwiązania mojego problemu, ale nie znalazłem go. Myślę, też, czy nie zastąpić ten mikrofon modelem Logitech USB Desktop Microphone, jakość podobno lepsza.


RE: Creative HS-800 a mikrofon - ogm - 08-07-2012 19:46

Osobne mikro dobra rzecz. Prawdopodobnie twój problem wynika z jakiś przeskoków na kablu lub wtyczce. Wydaję mi się, że to nie jest wina Audacity. Może ew. kodeków lub karty dźwiękowej, ale mało prawdopodobne.