Zagrajmy w...
Problem ze słuchawkami Creative Fatal1ty HS-800 - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem ze słuchawkami Creative Fatal1ty HS-800 (/showthread.php?tid=1467)



Problem ze słuchawkami Creative Fatal1ty HS-800 - TheSkirim - 12-07-2012 06:19

Witam
Mam problem ze słuchawkami Creative Fatal1ty HS-800 mikrofon od słuchawek nie dziala to znaczy nie rejestruje dzwięku w programie audacity wykres w tym programie praktycznie sie wznosi posiadam windows 7 64 bit karta dziwekowa zintegrowana Realtek High Definition Audio R2.70-wersja sterownikow.W zaloaczniku jest przedstawiony wykres z programu.


RE: Problem ze słuchawkami Creative Fatal1ty HS-800 - Vedoos - 12-07-2012 08:41

Sprawdź czy w systemowych ustawieniach dźwięku (tj. Panel Sterowania -> Dźwięk -> Zakładka: Nagrywanie) jest ustawiony jako urządzenie domyślne właśnie ten mikrofon, możesz również dodatkowo ustawić dla pewności, że to jest także urządzenie komunikacyjne.
Także sprawdź podbicie poprzez: PPM na ten mikrofon -> Właściwości -> Zakładka: Poziomy. Ja mam ustawione na +10 dB.
I spróbuj docisnąć tam mikrofon i sprawdź czy na pewno jest włączony przy tym regulatorze na kablu.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.


RE: Problem ze słuchawkami Creative Fatal1ty HS-800 - TheSkirim - 12-07-2012 09:11

Sprawdzilem podbicie tez mam ustawione +10 na 100 suwak jest na domyslnym jednak nic to nie daje caly czas dzieje sie to samo a mikrofon dobrze wczepiam :happy:


RE: Problem ze słuchawkami Creative Fatal1ty HS-800 - Parada - 12-07-2012 12:23

(12-07-2012 09:11 )TheSkirim Wrote:  Sprawdzilem podbicie tez mam ustawione +10 na 100 suwak jest na domyslnym jednak nic to nie daje caly czas dzieje sie to samo a mikrofon dobrze wczepiam :happy:

Nie polecam ogółem tych słuchawek. Miałem je 2 miesiące i mi mikrofon nie działa w słuchawkach, ale w osobnym wejściu z tyłu komputera już tak. Sprawdź czy ci działa z tyłu, jeżeli tak, to pewnie źle wpinasz mikrofon do słuchawek (Ta taka czarna kreska musi być włożona w ten taki otwór tam) Żałuje, że kupiłem te słuchawki, za pewne będzie ci się kabel skręcać.


RE: Problem ze słuchawkami Creative Fatal1ty HS-800 - TheSkirim - 12-07-2012 19:01

Nie ma roznicy czy podpinam z przodu czy stylu i czy sam mikrofon czy tez ze sluchawkami jednak problem wciaz jest ten sam