Zagrajmy w...
JJayScheicht ? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: JJayScheicht ? (/showthread.php?tid=1468)

Pages: 1 2 3


JJayScheicht ? - Parada - 12-07-2012 12:19

Niedawno pojawił się film od użytkownika KamilScheicht a mianowicie:





Co o tym sądzicie ? Oglądam już go od długiego czasu i kiedyś mówił, że Minecraft to shit, a teraz takie coś. Osobiście filmik bardzo mi się spodobał, fajnie zmontowany i przyjemnie się to ogląda, ale jakie jest wasze zdanie na ten temat ;) ?


RE: JJayScheicht ? - Dexarz - 12-07-2012 13:30

Minecraft to shit? Przecież on serwer ma, i znacznie wcześniej zaczął kręcić MC.
Od tak pewnie sobie żartuje, czytaj opis.


RE: JJayScheicht ? - Parada - 12-07-2012 13:39

(12-07-2012 13:30 )Dexarz Wrote:  Minecraft to shit? Przecież on serwer ma, i znacznie wcześniej zaczął kręcić MC.
Od tak pewnie sobie żartuje, czytaj opis.

Oglądam go od kilku lat, kiedyś na jednym swoim live, jeszcze w 2011 roku, mówił, że MC jest bez sensu, że to był taki sam bum jak na Tibie, wszyscy grali a potem przestali.


RE: JJayScheicht ? - JudiMakeFun - 12-07-2012 14:30

To po prostu jest parodia..., nie wierze, żeby chciał tworzyć serie z MC. Dyskusja jest więc nie potrzebna


RE: JJayScheicht ? - kyciu96 - 12-07-2012 15:21

..., ja sądzę że on sobie ZROBIŁ JAJA z widzó JJaya


RE: JJayScheicht ? - Parada - 12-07-2012 16:27

(12-07-2012 15:21 )kyciu96 Wrote:  ..., ja sądzę że on sobie ZROBIŁ JAJA z widzó JJaya

Tak tak oczywiście, gdyby żartował, to nie mobilizował nowych osób do tego z nadzieją na pojawianie się nowych upragnionych materiałów z Minecraft. Od tamtego filmu przybyło mu 1k widzów, jak myślisz, co by się stało, gdyby się dowiedzieli, że to był "Tylko żart" :]


RE: JJayScheicht ? - appareil - 12-07-2012 16:43

Żart. W słabym stylu.


RE: JJayScheicht ? - Bogs - 12-07-2012 16:48

po prostu chciał sobie potrollować, mi tam to nie przeszkadza.


RE: JJayScheicht ? - JudiMakeFun - 12-07-2012 17:15

@Parada Ten filmik jest PELEN ironii. Mowa o gift codach, niekończącej się serii... Twoje wnioski są całkowicie błędne i wydaje mi się, że należysz właśnie do tej grupy osób, do której Kamil kierował ten film...


RE: JJayScheicht ? - Parada - 12-07-2012 17:31

(12-07-2012 17:15 )JudiMakeFun Wrote:  @Parada Ten filmik jest PELEN ironii. Mowa o gift codach, niekończącej się serii... Twoje wnioski są całkowicie błędne i wydaje mi się, że należysz właśnie do tej grupy osób, do której Kamil kierował ten film...

Nie jestem zwolennikiem MC ;). Wiem, że ten filmik jest najzwyczajniejszym przykładem trollingu, ale zobaczcie właśnie ile osób mu uwierzyło. Już 1,5 widzów jakoś na oko mu przybyło od tego filmu a ta liczba na pewno jeszcze urośnie, przez jeden taki filmik. Potem posypie się hejt od dzieci Minecrafta, że wrzuca vlogi czy poradniki zamiast jakichś tam jego przygód. Tym tematem chciałem tylko zwrócić uwagę, że jeżeli coś się już postanawia (Nawet w formie żartu) to się to robi, bo potem właśnie powstają takie komplikacje jakie napisałem na górze.